C30-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 60 Strona 1 z 6
Rejestracja: 2010
  • 284 / 3 / 0

Coś ze szwedzkiego forum przetłumaczone na bluelight
I've tried this substance out 2-3 times. Active in the 100 microgram range. 1 mg results in a comfortable and nice 5-6 hour trip (short). Visual, with some euphoria. A better version of the 25x-NBOME's

[...]

Onset: 25-30 minutes
Duration: 5-6 hours, depending on dosage

50 minutes into the trip I was at a +3. Following the fourth hour the effects started to quiet down. At the five hour mark I was at a Shulgin scale +1. Six hours after ingestion I felt pretty sure that this was the end of the trip. An afterglow was felt for a few hours, weak after-effects in the 1-2 days following ingestion.

Dosage: 0,1 - 2 mg

10% more active than NBOME-25x

I suspect that this substance is active orally, not sure yet though since I haven't tested if this is the case.
Generalnie zbiera pozytywne opinie. Jeden z użytkowników szwedzkiego forum napisał, że nie czuł różnicy porównując z LSD co ciekawe.
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

Imho może to być jeden z ciekawszych związków z tej rodziny ( cząsteczka jest podobna do meskaliny/2cc)

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Zażyli grzyby psychoaktywne. Dwoje nastolatków trafiło do szpitala

Dwoje nastolatków trafiło do szpitala po zażyciu grzybów o działaniu psychoaktywnym. Do zdarzenia doszło w jednej z podzamojskich miejscowości.
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0

@tapikoks: I jak tam, testowałeś?
Od jakich dawek najlepiej zaczynać testy?
Rejestracja: 2007
  • 3739 / 42 / 0

Walnelam i.m. pol kartona (ile na nim bylo? 2mg? nie pamietam). Nic nie poczulam. Co ciekawe dorzucilam 1 mg 25i i bylo moocno. W sam raz. Tolerancja lustrzanie pierdolnieta.

Czekam wiec, az mi ta tolerancja opadnie i stestuje caly doustnie.
Rejestracja: 2010
  • 32 / / 0

zamówiłem do testów tą substancję i powiem wam że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla testowane było jakos 1 i 1/3 bloterra 1mg czyli jakies 1,33mg łacznie , wczesniej tej nocy mialem doczynienia z 500mcg 25n -nbome ale c30 zarzucilem juz przy koncu odczuwalnego dzialania 25n .
Substancja jak dla mnie przypomina eskaline z ktora mialem kiedyś doczynienia, mało inwazyjnie w ciele czuć ją a dzialanie ma ciekawsze jak dla mnie duzo od grupy 25x-nbome . kolorków calkiem sporo też sie posypało tej nocy , dzialalo ostro jakies obstawiam 5/6godzin :) zmieniona percpecja odczuwania przestrzeni i ludzi w okoł , ciekawe doswiadczenie . co ciekawsze psychodela i w ogole poczucie czasu nabieralo calkiem innego znaczenia niz dotychczas , napewno wrócę do testów z tą substancją jak i 25n które również ciekawie na mnie działało ale to juz w innym wątku temat poruszę .
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0

@Spliffff: działa oralnie czy zarzuciłeś na dziąsło jak inne nbomy?
Rejestracja: 2009
  • 138 / / 0

Stestowałem 2mg na dziąsło na psytrancach. I zostałem bardzo mile przez tą substancję zaskoczony.
Wchodziło ok godziny, jakoś 2 godziny po zarzuceniu był peak trwający ze 4 godziny. Pozostałości efektów odczuwalne do 12 godzin.
Samo działanie? Powiedziałbym, że jak połączenie LSD i meskaliny, z przewagą meski. Największym plusem tego wynalazku jest bardzo wysoka klarowność myśli. Po kwasie mam zazwyczaj utrudnioną komunikację międzyludzką (na poziomie słów), tutaj tego problemu nie było - umysł całkowicie trzeźwy. Fizycznie również nie pokarało; jak już wspomniał Splifff, substancja jest bardzo łagodna dla ciała, loadu właściwie nie zauważyłem. Wizualnie łagodnie, acz zauważalnie ruchomiej i kolorowiej. Stymulacja była na pewno, ale nie nachalna.
Ogólnie C30 określiłbym słowami "w sam raz", serio. Działo się wszystko to, co po psychodeliku dziać się powinno, w bardzo dobrych proporcjach. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że w warunkach imprezowych sprawdza się równie dobrze, co LSD, a to z moich ust spory komplement dla substancji.
Szczerze i uczciwie polecam spróbować, nie widzę opcji, żeby mogło się komuś nie spodobać.
Rejestracja: 2009
  • 336 / 1 / 0

Ktoś może coś więcej powiedzieć o tym? :*)
Rejestracja: 2010
  • 284 / 3 / 0

Wciąż niestety czeka na testy i swoją odpowiednią chwile. Jak tylko przyjdzie pora to wezmę i zdam relacje. Póki co leży w magicznym pudełeczku. ;-)
Rejestracja: 2010
  • 3036 / 108 / 0

Próbowałem 1 karton 1,2mg, ciężko stwierdzić, zbyt niska dawka, ale przyjemna.
Posty: 60 Strona 1 z 6
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość