C30-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 60 Strona 1 z 6
Rejestracja: 2010
  • 284 / 3 / 0


Coś ze szwedzkiego forum przetłumaczone na bluelight
I've tried this substance out 2-3 times. Active in the 100 microgram range. 1 mg results in a comfortable and nice 5-6 hour trip (short). Visual, with some euphoria. A better version of the 25x-NBOME's

[...]

Onset: 25-30 minutes
Duration: 5-6 hours, depending on dosage

50 minutes into the trip I was at a +3. Following the fourth hour the effects started to quiet down. At the five hour mark I was at a Shulgin scale +1. Six hours after ingestion I felt pretty sure that this was the end of the trip. An afterglow was felt for a few hours, weak after-effects in the 1-2 days following ingestion.

Dosage: 0,1 - 2 mg

10% more active than NBOME-25x

I suspect that this substance is active orally, not sure yet though since I haven't tested if this is the case.
Generalnie zbiera pozytywne opinie. Jeden z użytkowników szwedzkiego forum napisał, że nie czuł różnicy porównując z LSD co ciekawe.
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 14 / 0


Imho może to być jeden z ciekawszych związków z tej rodziny ( cząsteczka jest podobna do meskaliny/2cc)

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Łącznie blisko 100 osób zatrzymanych – policja podsumowuje akcję "Sunrise 2019"

Podczas akcji „SUNRISE 2019” policja zatrzymała 82 osoby. 80 z nich posiadało przy sobie środki odurzające, głównie amfetaminę, marihuanę i ecstasy. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 160 gramów narkotyków.
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0


@tapikoks: I jak tam, testowałeś?
Od jakich dawek najlepiej zaczynać testy?
Rejestracja: 2007
  • 3742 / 38 / 0


Walnelam i.m. pol kartona (ile na nim bylo? 2mg? nie pamietam). Nic nie poczulam. Co ciekawe dorzucilam 1 mg 25i i bylo moocno. W sam raz. Tolerancja lustrzanie pierdolnieta.

Czekam wiec, az mi ta tolerancja opadnie i stestuje caly doustnie.
Rejestracja: 2010
  • 32 / / 0


zamówiłem do testów tą substancję i powiem wam że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla testowane było jakos 1 i 1/3 bloterra 1mg czyli jakies 1,33mg łacznie , wczesniej tej nocy mialem doczynienia z 500mcg 25n -nbome ale c30 zarzucilem juz przy koncu odczuwalnego dzialania 25n .
Substancja jak dla mnie przypomina eskaline z ktora mialem kiedyś doczynienia, mało inwazyjnie w ciele czuć ją a dzialanie ma ciekawsze jak dla mnie duzo od grupy 25x-nbome . kolorków calkiem sporo też sie posypało tej nocy , dzialalo ostro jakies obstawiam 5/6godzin :) zmieniona percpecja odczuwania przestrzeni i ludzi w okoł , ciekawe doswiadczenie . co ciekawsze psychodela i w ogole poczucie czasu nabieralo calkiem innego znaczenia niz dotychczas , napewno wrócę do testów z tą substancją jak i 25n które również ciekawie na mnie działało ale to juz w innym wątku temat poruszę .
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0


@Spliffff: działa oralnie czy zarzuciłeś na dziąsło jak inne nbomy?
Rejestracja: 2009
  • 138 / / 0


Stestowałem 2mg na dziąsło na psytrancach. I zostałem bardzo mile przez tą substancję zaskoczony.
Wchodziło ok godziny, jakoś 2 godziny po zarzuceniu był peak trwający ze 4 godziny. Pozostałości efektów odczuwalne do 12 godzin.
Samo działanie? Powiedziałbym, że jak połączenie LSD i meskaliny, z przewagą meski. Największym plusem tego wynalazku jest bardzo wysoka klarowność myśli. Po kwasie mam zazwyczaj utrudnioną komunikację międzyludzką (na poziomie słów), tutaj tego problemu nie było - umysł całkowicie trzeźwy. Fizycznie również nie pokarało; jak już wspomniał Splifff, substancja jest bardzo łagodna dla ciała, loadu właściwie nie zauważyłem. Wizualnie łagodnie, acz zauważalnie ruchomiej i kolorowiej. Stymulacja była na pewno, ale nie nachalna.
Ogólnie C30 określiłbym słowami "w sam raz", serio. Działo się wszystko to, co po psychodeliku dziać się powinno, w bardzo dobrych proporcjach. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że w warunkach imprezowych sprawdza się równie dobrze, co LSD, a to z moich ust spory komplement dla substancji.
Szczerze i uczciwie polecam spróbować, nie widzę opcji, żeby mogło się komuś nie spodobać.
Rejestracja: 2009
  • 336 / 1 / 0


Ktoś może coś więcej powiedzieć o tym? :*)
Rejestracja: 2010
  • 284 / 3 / 0


Wciąż niestety czeka na testy i swoją odpowiednią chwile. Jak tylko przyjdzie pora to wezmę i zdam relacje. Póki co leży w magicznym pudełeczku. ;-)
Rejestracja: 2010
  • 2971 / 81 / 0


Próbowałem 1 karton 1,2mg, ciężko stwierdzić, zbyt niska dawka, ale przyjemna.
Posty: 60 Strona 1 z 6
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości