Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 5 / / 0
Czesc,

W czerwcu jadłem hometa ok ~50mg. Pod koniec tripa zacząłem widzieć tęcze ( kolory czerwony,fioletowy,zielony jak pryzmat) wokół źródeł światła. Utrzymuje się to do dziś, nie mam tego każdego dnia, najczęściej gdy jestem zmęczony wieczorem. Czy to HPDD?
  • 766 / 132 / 6
Tak, mam identyczne skrzywienie percepcji. Jednakże w pewnej części bazuje ono na efekcie placebo, bo HPPD zwiększyło mi się nietylko od jedzenia psychodelików w ilościach prawie hurtowych, ale też od czytania relacji i publikacji na temat zaburzeń postrzegania. To, że od zmęczenia wzrok fiksuje to nic nowego, po paru dniach bez snu powinno Cię dopaść delirium na miarę atropiny %-D

Spróbuj eksperymentalnie antagonistów receptorów serotoninowych 5HT2a/c, u mnie zjedzenie hydroksyzyny czy prometazyny niweluje w pewnej mierze efekt szumu optycznego. Jestem ciekaw działania w przypadku innej osoby.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 5 / / 0
Stosowałem prometazyne. Nie zauważyłem zmian. Pozostaje tylko czekać... Dzięki za odpowiedź.
  • 550 / 3 / 0
A ja na Twoim miejscu wybrałbym się do okulisty bo to może być objaw na przykład jaskry
Uwaga! Użytkownik AstralWalker nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 676 / 1 / 0
Mi niesamowicie rozbłyskują latarnie gdy patrze na nie z ciemniejszych miejsc i jestem ZACHWYCONY! Co tam jaskra, chętnie bym zdobył taki skill jak widzenie tęczy ciągle.
delikatny jestem na zwale.
  • 5 / / 0
AstralWalker pisze:
A ja na Twoim miejscu wybrałbym się do okulisty bo to może być objaw na przykład jaskry
Byłem na specjalistycznych badaniach, mierzono mi m.in ciśnienie w gałce ocznej pod kątem jaskry. Oczy mam zdrowe.
  • 550 / 3 / 0
W takim razie gratuluję posiadania efektownego hppd :D
Uwaga! Użytkownik AstralWalker nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 657 / 7 / 0
Tak, tak potwierdzam pryzmatyczne fleszbeki. Najczęściej przejawia się to fioletowymi błyskami w nieoczekiwanych momentach. Ja to nazywam siódmym zmysłem spider-mana. A moze kurwa to jest taki upgrade ze widzisz ultrafiolet?
Uwaga! Użytkownik Akodeen jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 366 / 134 / 0
Też to mam, źródła złotego światła mają wszystkie kolory tęczy rozłożone szeroko, natomiast te świecące zimnym światłem mają wokół siebie obwódkę cieńszą i fioletowo-niebieską. Bardzo lubię ten efekt ;-)
  • 92 / / 0
HPPD to świetna sprawa, to jakby być naćpanym psychodelikiem, ale tylko z efektami wizualnymi. Fajne, chociaż trochę mnie denerwują flashbacki... może jakbym miał więcej lat, więcej ćpał -> miał więcej wspomnień to byłoby lepiej... Hehe, to za kilka lat będzie fajnie :D:D.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.