Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 24 / / 0
Dziś z kumplem mieliśmy rozkminę. Jeżeli przyjmuję http://www.megapower.pl/activlab-thermo ... -4805.html to czy możliwa jest opcja przyjmowania również fety albo czegoś takiego? Ja argumentowałem że nie, z powodu podbitego metabolizmu ect.
Co wy na to?
  • 3309 / 17 / 0
Część składników to placebo, część jest szkodliwa dla zdrowia. Odstaw to najlepiej, to nie będzie wątpliwości. Takie sklepy wyciągają kasę od naiwnych, a w opisach produktów same superlatywy. Poczytaj o poszczególnych składnikach na poważnych stronach, a nie zakładaj, że to co napiszą jest prawdą. I w czym właściwie szybsza przemiana materii ma szkodzić przy braniu fety? Jedno jest pewne: te kapsułki, a tym bardziej feta, bardziej szkodzą niż pomagają. I jeszcze za to płacić tyle kasy... :nuts:
sqrt(666)
  • 749 / 79 / 0
Niby który składnik to placebo?
  • 37 / / 0
angor animi przecież spalacze tłuszczów takie jak kupił autor stosowane są przez osoby na co dzień zajmujące się uprawianiem różnego rodzaju sportów, przede wszystkim systematycznie uczęszczających na siłownię, w tym i osób mających spore pojęcie na temat suplementów. Jeżeli spalacz byłyby poważnie szkodliwy dla zdrowia to pisaliby o tym.

Spalacze nie mają sensu, jeżeli nie prowadzisz systematycznych treningów i nie masz dobrze dobranej diety, bo wtedy efekty będą mizerne, o ile wgl jakieś będą. Są różne spalacze, kiedyś mi proponowali abym zaczął od tych tańszych, bo są słabsze, te, po 150-wzwyż są mocne i nie polecane dla osób, które pierwszy raz będą to brali.
Uwaga! Użytkownik SmerfGargamel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1253 / 4 / 0
Przede wszystkim dieta i aktywnosc fizyczna! Spalacze to tylko dodatek.
Jedz duzo ale zdrowo. Przede wszystkim duzo bialka w diecie.

Spalacze laczone z amfetamina beda kurewsko niebezpieczne, fatalny pomysl.
Poczytaj dokladnie ich sklad...
Sama kofeina + amfa to porazka, nie mowiac juz o fenetylaminach czy tyrozynie zawartych w tego typu suplach
  • 1951 / 13 / 0
Astralnykutas, nie tłumacz mu, że najpierw dieta i aktywność fizyczna. Bo zdaje się, że to gościu na cyklu redukcjnym, więc siłą rzeczy ma zarówno dietę (tak dobraną, że Ty byś nie był w stanie na czymś takim wytrzymać) + jego aktywność fizyczna też jest tak duża, że miałbyś problem.

Osobiści na redukcję, polecam.... 2-DMPM! Serio. W dawkach 3-5mg w dni nietreningowe. Ładnie wypaca organizm, szybko podkreśla definicję. Tylko trzeba się zmuszać do jedzenia, bo inaczej katabolizm cię ZJE %-D Tylko na redukcji z desoxy udało mi się mieć widoczny kaloryfer :D
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2012 przez 69plateau, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 37 / / 0
Stosowanie jakichkolwiek środków przyśpieszających chudnięcie, choć by zwykłą amfę uważam za debilizm. Bo zapewne i taka propozycja może paść. Niby schudniesz, na pewno schudniesz, w miarę szybko, ale to wyniszcza organizm i chuj tak na prawdę wie, jakie będą po tym konsekwencje bo to zależy od organizmu.

Sam wolę dietę, dobry trening i dać pół roku na schudnięcie tego, co na amfie bądź innych środkach mogę schudnąć w miesiąc czy dwa.
Uwaga! Użytkownik SmerfGargamel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1253 / 4 / 0
Poza tym zbyt gwaltowna strata i zmiana metabolizmu spowodowana tego typu srodkami badz nagla zmiana diety,
zaburzy procesy trawienia i bedzie gwarantowac tzw. efekt jojo, po zakonczeniu 'kuracji'.
Warto tez nadmienic, ze pod wplywem chociazby fety spalisz glownie miesnie a nie tkanke tluszczowa.
  • 303 / 1 / 0
Jadłem kiedyś podobny preparat przez ponad 2 miesiące. Regularnie grałem w nogę i się pilnowałem z jedzeniem (nie żeby jakaś super dieta) i spadło ze 3-4 kg. Miesiąc później poszedłem do roboty w budowlance, 9 kg w dół w 2 miesiące. Strata kasy, a przede wszystkim zdrowia - nie tylko moje zdanie.
Uwaga! Użytkownik nomas nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 37 / / 0
Dokładnie, nie ma sensu stosować czegoś co może źle wpłynąć na Twój organizm skoro można coś zrobić normalnie tj. wprowadzić dietę, siłownia, bieganie, rower, praca fizyczna i zawsze spadnie w dół.
Uwaga! Użytkownik SmerfGargamel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.