Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
3-(3,4-dichlorofenylo)-8-nortropano-2-karboksylan metylu; (1R,2S,3S,5S)-3-(3,4-dichlorofenylo)-8-azabicyklo[3.2.1]oktano-2-karbolsylan metylu
http://en.wikipedia.org/wiki/Dichloropane
Wątku nie ma więc ropoczynam.
Jest tutaj ktoś kto słyszał o tym?
Pomogą nawet suche informacje naukowe. Jest ktoś w stanie odczytać wartości z wiki"
"powerful SNDRI with IC50 (nM) values of 0.79, 3.13, and 18 at the DAT, SERT, and NET"
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Drugim razem poszło snortem na dwa razy wszystko co mi zostało czyli ~80mg i tutaj już muszę powiedzieć, że poczułem działanie porządnie. Jak dla mnie nienachalna, przyjemna stymulacja, lekki nieogar + świetny humor, euforia.
Podsumowując substancja jest jak najbardziej przyjemna, ale jakimś miażdżycielem to bym jej nie nazwał
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.

