Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam ! Orientuje się może ktoś Jak wygląda sytuacja na Litwie? Ogólnie chodzi mi o Grass LSD i Amfe. Ciężko załatwić je na własny użytek ? Chodzi mi najbardziej o Wilno.
  • 114 / 1 / 0
Mam znajomego, ktory przez 19 lat mieszkal w Wilnie, wg tego co mowil to feta jest tam dosc popularna, w dodatku w Wilnie jest pelno Polakow. Przy odrobinie szczescia raczej nie bedziesz mial problemow z ogarnieciem tematu.
  • 24 / / 0
Jak jest z dostępnością rc na Litwie??
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć

Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.

[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).

[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.