Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 90 / / 0
Temat dla ciekawskich konsumentów kolorowego palunku

Narobiłem se wczoraj ochoty na pewne ziele gdy lężąc w nocy koło nosa przeleciał mi znajomy zapach(pewnie pot spod pach) i przypomniał mi się zajebisty skun jaki gościł na moim podwórku około 8lat temu. Upierdalał po jednym głębszym na 3godziny tak że nogi same chodziły ryj sam sie śmiał i fajnie gilgotało w gardło choć smak kurewsko ostry ale za to soczysty. Z wyglądu taki jaśniejszy i ostro podjezdzał jakby pieprzem i jak wspomniałem 'potem' choć intensywniejszy był jednak zapach pieprzu.

I Quiz jest taki : Jaka to baka? Pytanie za 100punktów do koneserów, smakoszy rozkoszy i zaawansowanych Zielarzy.

Wiem że temat jest raczej trudny ale dręczy mnie to od wczoraj i z moich przemyśleń celowałbym raczej w jakąś mocną indyjke choć chuja sie znam.Pozdroo
  • 467 / 4 / 0
nie wiem do konca o co tam chodzi ale stawiam na 90%sativy z 20% zawartoscia THC. Dostane lizaka?
  • 90 / / 0
Dzięki za pomoc ale nie chwyciłeś mego zamysłu w temacie.

W wątku biega o to żeby za pomocą opisu weedu(zapach, smak, barwa,cechy charakterystyczne np.zapach pieprzu w tym wypadku) podpowiedzieć zainteresowanemu czego ewentualnie ma szukać w seed bankach tudzież coffeshopach.
  • 61 / 1 / 0
Cóż, po zapachu, barwie, smaku czy cechach charakterystycznych sprzed 8 lat ciężko mi się wypowiedzieć, w szczególności, że to Ty to paliłeś, a ja wtedy nie miałem pojęcia, co to są narkotyki. Acz ja szukałbym w seedbankach dobrej sativki, nie stawiałbym na indicę raczej na pewno, co do zapachu - popytaj ekspedientów
  • 90 / / 0
ja paliłem 8lat temu a ktoś inny mógł wczoraj ;-) No cóż widzę że pozostaje mi czekać na los szczęścia bo w temacie raczej nie próżnuje a historia może wkońcu zatoczyć koło.
  • 332 / 38 / 0
Wg mnie mógł to być skunk który pojawił się w Polsce na większą skalę ok 10 lat temu i przez kilka lat był bardzo popularny, przynajmniej w moim mieście gdzie jakieś 6-8 lat temu 90 % dostępnego palenia to był właśnie skunk. Topy były jasne, czasem z pomarańczowymi włoskami, zapach intensywny, trochę słodki, mocno gryzło w gardło i oczywiście ścinało z nóg jak młot w banie.
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M.
  • 52 / / 0
http://www.greenhouseseeds.nl/shop/imag ... marked.png

Moze ta tabelka jest w stanie Ci w jakikolwiek sposob pomoc, o ile w szkole nie miales mongolskiego.
  • 90 / / 0
co tam mongolski, mnie uczyli niemieckiego... no ale black i green pepper brzmi znajomo. Myśle że Cream dobrze celował bo sam paliłem super skunka i sie zastanawiałem czy przypadkiem nie tego szukam a z tabeli wynika że mógł to być #lemon skunk. Dzięx za materiały pomocnicze.
  • 52 / / 0
Swoja droga, lemon skunk od ghs produkuje wlasnie dosc jasne topy, o mocnym cytrusowo-vibovitopochodnym zapachu. Niestety nie jest mi dane pamietac jak smakowaly podczas palenia, ale wywolywalo ono dosc dziwne jak na THC stany. Nie bylo mi po nim niestety ani troche wesolo, bania byla bardziej introwertyczna.
  • 460 / 4 / 0
Tyle postów i zero konkretów:/. Po fenotypie nie określisz odmiany. I już
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.