Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 1 z 7
 • 110 / 1 / 0
Mam pytanie. Co byście polecili do miksa na naukę. Tzn. do uczenia się. Czyli co można by dodać do metamfetaminy aby wspomagało koncentrację, pamięć itp lecz aby nie pobudzało ruchowo, jedynie umysłowo. Miałem także pomysł by do tej mieszanki dodać halucynogenu lecz nie wiem czy są halucynacje które da się kontrolować tzn np. pisać po ścianie w wyobrażni itp. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to byłbym bardzo wdzięczny.
Jest dobrze, w końcu nic nie dzieje się bez powodu.
 • 5299 / 102 / 0
Weź wytrzeźwiej i się sam przeczytaj. Psychodelik do nauki, no czyś Ty zdziczał totalnie? Ucz się na trzeźwo i nie cuduj, meta czy inne stymualnty to efekt krótkotrwały, jeśli nie czaisz jeszcze to napiszę inaczej - nietrwały. Włącz se painta to nawet jak narysujesz i nie wyjdzie zawsze będziesz mógł cofnąć :wall: Sama meta pobudza psychoruchowo, widać żeś nie miał z tym styczności i pierdolisz bzdury
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
 • 2775 / 35 / 0
Ja jestem odmiennego zdania. Wydaje mi się, że niewielkie- progowe lub lekko ponad - dawki psychodelików (agonistów 5ht2a [ze wskazaniem na fenyloetyloaminy imo]) mogłyby pomóc w nauce.
metę jednak wyjebałbym stąd ;-)
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 110 / 1 / 0
Nie miałem okazji przetestować jeszcze mety w kwestii nauki stąd też nie jestem do końca pewien czy nauka i meta to dobre połączenie. Nawet nie wiem czy to co próbowałem to meta ale mam nadzieję że niedługo uda mi się spróbować prawdziwą, pewną metę i ocenić osobiście czy do nauki się nadaje. Co do tych psychodelików to dzięki Ci BrightestStar za twoje rady. Mam nadzieje że uda się je przetestować.
Dla jasności: Wątek ten powstał jako zbiór sugestii i przemyśleń powiększony o wiedzę forumowiczów dzięki czemu mam nadzieję uda mi się znaleźć odpowiedni miks do nauki bez głupiego eksperymentowania niepopartego żadnymi opiniami oraz informacjami. Takie eksperymentowanie może zakończyć się niezbyt dobrze, czego wolałbym uniknąć.
Jest dobrze, w końcu nic nie dzieje się bez powodu.
 • 2814 / 13 / 0
Destiny pisze:
odpowiedni miks do nauki bez głupiego eksperymentowania niepopartego żadnymi opiniami oraz informacjami
Desoksypipradrol może być sam w sobie bardziej interesujący w tym celu niż miksy metamfetaminy. Nie wydaje mi się, żeby metamfetamina nadawała się do jakichkolwiek takich miksów.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 2497 / 45 / 0
metamfetamina w odpowiedniej dawce jest do tego idealna, nie spotklalem sie z niczym lepszym w tej kwestii.
Ja bym zaproponowal komus taka diete:
15-30mg meth do samej nauki
5-10mg/d selegiliny z rana, podczas posilku
50mg/d pirybedylu przed snem
5mg/d donepezilu przed snem
i jak by sie komus udalo zdobyc to lizuryd, ale z to ciezkodostepny szit
do tego piracetam, magnez, lecytyna, witaminy z grupy B, cukier(!) i inne dodatki

a co do psychodelikow, to swego czasu codziennie z rana przed zajeciami przyjmowalem po 10mg 2C-T-7 przez okres ok 10 dni. Swietnie sie myslalo, poprawa zapamietywania, leciutkie pobudzenie i poprawa nastroju, bez dekoncentracji i splatania. Kierunek politechniczny.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2011 przez świetliste macki kosmicznej jaźni, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 3448 / 112 / 8
Tzw. inżynieria wizjonerska.

Zamiast mety jedz dużo curry, zapobiega chorobom układu nerwowego.
 • 110 / 1 / 0
Dziękuje kolegom "PCP" i "świetliste macki kosmicznej jaźni" za propozycję. Teraz zostaje jedynie poczytanie o tych związkach bo o ich istnieniu nie miałem nawet pojęcia a po poczytaniu już wstępnych informacji o tych środkach na wikipedii jestem zachęcony do pokombinowania i zdobycia owych środków. Szczególnie czytałem opisy jak na razie selegiliny i gdyby coś takiego udało mi się zdobyć byłbym zadowolony w pełni. metamfetamina bez uzależnienia - brzmi jak bajka.
Jest dobrze, w końcu nic nie dzieje się bez powodu.
 • 5299 / 102 / 0
Robicie mu krzywdę, naprawdę będzie myślał, że wszystko pamięta, a prawda będzie taka, że zdobyta wiedza szybko spierdoli. Gościu rzeczywiście regularnie brana selegilina pomoże, memotropil na przykład także, ale kurwa, litości, kolesie z tytułami prof.dr hab. raczej nie jechali na stymulantach, a jeśli już to doraźnie. Nauczona wiedza pod wpływem, zwłaszcza nieutrwalana, spierdala z głowy szybciej niźli bez prochów. Weź to sobie do serca, radzę Ci z doświadczenia
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
 • 110 / 1 / 0
Dziękuje koledze za ostrzeżenie. Wiem że nie było za dużo profesorów z fizyki, matematyki którzy brali dragi, stymulanty i leki na alzheimera i to nie tak że jak myślę iż będę pierwszy. Bardziej chodzi o to iż muszę się teraz uczyć lecz nie jestem w stanie. Cały czas oscyluje na granicy szaleństwa. Nie wiem co mi jest ale przeszkadza mi to myśleć. Jest jedna teoria, jednakże sprawdzenie jej to parę miesięcy do pół roku a jeżeli po tym czasie nie będę mógł myśleć to po prostu nie będę mieć wyboru. Inaczej nie zdołam nadgonić informacji na uczelni.
Jest dobrze, w końcu nic nie dzieje się bez powodu.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.