Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 1169 / 15 / 0
A więc rozpocznę od tego, że dzisiaj prosto z domu pojechałem w godzinach porannych do szpitala.
Napierdalał mnie strasznie brzuch (z prawej strony, było stwierdzeniu ataku wyrostka robaczkowego).
W szpitalu okazało się jednak, że to nie jest wyrostek. Miałem robione usg - wszystko ok, badania krew/mocz - wszystko w porządku jutro jadę po skierowanie na kolonoskopię.
Zastanawiam się czy powiedzieć lekarzowi o mojej "przypadłości" (buprenorfina co 48 h), ponieważ jak każdy wie wszelkiej maści opiaciki ingerują w perystaltykę jelit.
Dzisiaj chyba były to kurewsko mocne skurcze (w szpitalu dostałem podwójną dawkę drotaweryny oraz 20 mg lidokainy wszystko w kroplówce 500 ml).
Przyjechałem do domu, bóle nie ustąpiły. Doszedłem jednak do "wniosku", że to chyba zatrzymanie gazów. Wypiłem herbatkę mięta + koper włoski no i efekty było słychać i czuć %-D

A tak na poważnie, to czy miał ktoś z was już takie badanie?
Czy jest ktoś na tym forum kto miał/ma problemy z jelitami (jakiekolwiek) i jest uzależniony od opio ?

Jesli chodzi o ziółko to mam wyjebane, bo wiem że ono mi krzywdy nie zrobi a b. pomaga psychicznie i zmniejsza dyskomfort w żołądku (o dziwo ta magiczna herbatka + buszek pomogły bardziej niż korplówka).

Boje się, że rozpierdoliłem sobie jelita przez opio ;/
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1033 / 5 / 0
Easy, sailor. Próbowałeś Colon'a C? Nie wierzę, że rozjebałeś sobie jelitka bupra czy tam koda. Specjailistą nie jestem. Polecam raz dziennie spożywać Colon C albo siemię lniane. Albo i 2 razy. W końcu nakurwiasz buprę. Wpierdalaj też dużo owoców.
  • 1169 / 15 / 0
Colon C jest drogi i w cale nie ma w nim az tak duzo błonnika.
Kupiłem sobie błonnik firmy walmark (750 kapsulki, samego błonnika) i dozucam codziennie rano.
W koncu nie poszedlem do lekarza.
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3112 / 318 / 0
Przy kolonoskopii dają fentanyl na znieczulenie, może zmienisz zdanie :-)
  • 1033 / 5 / 0
Długo trzeba czekać w kolejce? %-D
Chociaz w sumie... Nie usmiecha mi sie anal za dzialke fenta. xd
  • 355 / / 0
W dodatku nie byla by to pewnie zadawalajaca dawka
Twój umysł dawno śpi, a ty nie...
  • 1169 / 15 / 0
W dodatku napisalem na samej gorze przeciez, że jem bupre więc ten fentanyl tylko by mnie rozjebał reakcją histaminową :)
Uwaga! Użytkownik BuddahLova jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 1 / 0
a opio owszem mogą rozlegulowac prace jelit ,

jako blonnik z rana , dobra regulacja trawienmia najlepiej miska otrębów przennych , płatki owsiane. Zdrowsze i lepsze niż te gówna paczkowane typu colon c . ( colon = odbyt albo odbytnica po lacinie juz nie pamietam ) . polecam tez surowe owoce i warzywa ( surówki , gotowe mozna kupic marwitu , czy inne na wage codziennie swierze )

najlepiej przerwa od opio
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.