Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 1 z 7
  • 21 / 1 / 0
Czy jest taka możliwość że jeżeli przez długi czas nie będe brała nic, to tolerancja spadnie do poziomu osoby która nigdy nic nie brała?

Jeżeli tak, to ile czasu powinnam nic nie brać?

Z góry dzięki :)
Uwaga! Użytkownik Zagubiona nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 881 / 9 / 0
Nie ćpaj. Nie dlatego, żeby zbić tolerkę tylko po to, żeby być wolnym.
Co do spadku tolerancji, nie wiem czy do poziomu czystego (pewnie nie), ale da się znacznie zbić tolerkę, tak podejrzewam na podstawie doświadczenia znajomych i analogii do wszystkich substancji do których wyrobiłem sobie kiedykolwiek jakąkolwiek tolerancję.
Ostatnio zmieniony 17 października 2010 przez Elwis, łącznie zmieniany 2 razy.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 1169 / 15 / 0
Jeśłi chodzi o zbicie porządnie tolerancji na opio to myślę ze co najmniej ze 2 lata muszą minąć żeby było po małych ilościach bardzo dobrze.
Z tego co wiem to na pewno szybciej Cię złapie skręt niż za 1 razem, z opiatami tak już jest że jak raz spróbujesz to furtka jest otwarta na całe życie i coraz cięzej Ją przymknąć.
  • 616 / 4 / 0
Tolerancja w większości przypadków spada przy długim detoxie. Ale z tego co wiem, to nigdy do zera. Może do tego dążyć, ale nie osiągnie. No chyba że poczekasz z trzydzieści lat. Ale o taki przypadku nie słyszałem.
Uwaga! Użytkownik wendrowycz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 163 / 1 / 0
Tak jak Kolega wyżej napisał, trzeba dużo czasu żeby zbić prawie całkowicie. Jednak bardzo znaczny spadek tolerancji na opio w moim przypadku wystąpił już po zaledwie dwóch miechach absty (od kodeiny i morfiny), przy wspomaganiu blokerami NMDA.

Tak z innej beki.
Na necie są badania, że stosowanie NMDA i małych dawek naloksonu może bardzo szybko zbić tolerancję. Również w jęzku polskim są prowadzone nad tym badania.
  • 568 / 3 / 0
A nawet po tych 2 latach, jak zaczniesz brac to do tolerki którą mialas przed detoxem dojdziesz znacznie szybciej. Natomaist gdzies czytalem ze przyjmowanie morfiny/kodeiny raz na dwa tygodnie praktycznie nie wywoluje tolerancji. Nie wiem ile w tym prawdy bo odkad pamietam to bralem czesciej.
  • 268 / 3 / 0
zagubiona a na co ty masz tolerancje że musisz ją zbijać? na paczke thiocodinu? ;)
Uwaga! Użytkownik CodeineLover jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 425 / 33 / 0
W moim przypadku tolerancja spada dosyć szybko (2-3 tygodnie), natomiast równie szybko wraca do wysokiego poziomu. Przykład:

Cztery miesiące bez opio, zakup większej ilości morfiny.

Tydzień pierwszy: 50-80mg na strzała kopie dobrze
Tydzień drugi: działamy w rejonie 80-120mg (bliżej 120mg)
Tydzień trzeci: 120-180mg jest si
Tydzień czwarty: od 180 - 300mg przy czym 300mg na raz równa się 80mg z pierwszego tygodnia.

Taki scenariusz wymaga opanowania pewnego, gdyż bywało i tak, że w drugim tygodniu dawki dochodziły do 200mg.
Tolerancja spada ale na bardzo krótko.
  • 21 / 1 / 0
Czyli nie ma szansy że zbije tolerancje do początkowego poziomu , przed wzięciem czego kolwiek?

A szkoda.. no ale jak sie nie da to trudno, jakoś to przeżyje.

CodeinaLover --> Co Ty masz za problem bo nie rozumie, Twój post raczej wiele nie wnosi do tematu, więc albo odpowiedz konkretnie, albo wogóle nie odpowiadaj.
A co do pytania to chce zbić tolerancje na here.
Uwaga! Użytkownik Zagubiona nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 146 / 3 / 0
Może i po baaardzo długim czasie da rade wyzerować tolerke, ale i tak nie będzie klepało tak samo fajnie jak na początku - brak elementu zaskoczenia.
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.