Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 36 • Strona 1 z 4
  • 320 / 5 / 0
Po prostu,rozumiecie chyba o co mi chodzi,optymalnie byłoby gdyby działanie było średnio długie ~6-8H
Po grzybach tak sie ten efekt zaobserwować ale jest on minimalny,fajnie by było jakby było coś nie rozwalającego(jako anty-przykład DXM),ostatecznie nie musi być tryptamina ;) .Najlepiej wpisywać co najbardziej w tym kierunku robi ale nie wchodzi np w depresanty tylko ograniczmy sie do stymulantów.
  • 357 / 3 / 0
Jak dla mnie empatogenność tryptaminową sam musisz sobie wypracować, własnym nastawieniem (oraz s&s rzecz jasna).
Z tego co próbowałem 5-MeO-DIPT nadawało się do tego bardziej niż inne, bo powodowało jeszcze pobudzenie i euforię.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, wg mnie fenetylaminy lepiej by pasowały. Mam tu na myśli szczególnie 2C-E i 2C-P, które działały na mnie bardzo imprezowo. Ponoć nielegalne 2c-x jeszcze lepiej się do tego nadają (2C-B albo 2C-I, nie pamiętam).
Uwaga! Użytkownik Cyric nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1877 / 20 / 0
Tryptaminy to tak jak napisał cyric trzeba sobie wypracować to , dlatego najlepiej poszukuj psychodelicnego empatogena w fenetylaminach , z szczerzego serca mogę ci polecić 2C-D :heart: :heart: nie 2C-I nie inne pod względem empatogenności nie dorastają do pięt 2C-D
  • 2775 / 31 / 0
Jak dla mnie największym empatogenem z grupy tryptamin jest 4-AcO-DMT w dawce 10-15 mg p.o.
W tej dawce nie wywołuje żadnej euforii, efekty psychodeliczne są bardzo słabe ale empatia ogromna
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 595 / 45 / 0
AET to ponoś jedna z najbardziej euforycznych trypsmin, szkoda że tak zbanowana wszędzie i niedostępna, a była nswet lekiem swego czasu.
  • 3129 / 18 / 0
Euforia =/= empatia.

Mój faworyt to grzyby, czyli 4-HO-DMT :)
High, how are you?
  • 5302 / 100 / 0
Mój faworyt syntetyczny jest chemicznie sympatyczny, a jest to czterokrotny mahomet. Naturalny sok fortuny to podobnie do pana ntfs: Zibeny-Psylocyby z 4-HO-DMT & 4-OH-DMT & baeocystyną na czele
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 1045 / 164 / 0
Jak dla mnie nic nie przebije LSD.
I don't do drugs. I am drugs.
  • 1718 / 9 / 0
Ostatnio szamalem po raz pierwszy grzyby, w ilosci niklej, bo sztuk pietnastu (swiezutkie). Oevow praktycznie brak, minimalne cevy, euforia, ale za to piekne uczucie szczescia, nienachalne, i milosc do wszystkiego i wszystkich.

4-AcO-DMT wypada rownie dobrze.
  • 214 / 3 / 0
40mg 4-AcO-DMT + 20mg 4-HO-MET; nawet 150mg MDMA nie przebilo tej empatii nie wspominając o euforii i reszcie tripa.
ODPOWIEDZ
Posty: 36 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.