Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 1 z 5
  • 122 / 4 / 0
Która odmiana mj wywołuje silniejsze "bad tripy"? Indica, Sativa czy Skunk? Chodzi o to, że czasem jak jarałem było spoko, wesoło, dobry humorek, śmiech, czasem czułem jedynie zamulenie i senność jak po kilku piwach (co jeszcze nie jest takie złe), a kilka razy zdarzyło mi się mieć takie nieprzyjemne uczucie utraty pamięci, zagubienia, dezorientacji, lęk, że strace kontrolę nad ciałem i komuś albo sobie coś zrobię w tym "transie" itp. Tylko nie piszcie mi, że wszystko zależy od nastawienia, bo często gdy miałem dobry humor, to psuł się przez kiepskie palenie a i odwrotnie - dobry temacik potrafił mnie nieraz wyciągnac z dołka.
  • 2775 / 31 / 0
W niektórych roślinach występuje obok THC jego strukturalny odpowiednik posiadający w pewnym miejscu grupę metylową zamiast atomu wodoru. Ta właśnie grupa metylowa odpowiedzialna jest za powstawanie opisanych przez Ciebie objawów. W większych dawkach powoduje deliryczne halucynacje, depresję ośrodka oddechowego, migotanie komór i co najgorsze rozluźnienie zwieraczy...

To zależy tylko od s&s. Sorry, ale nie mogłem. To coś jak "złe LSD", które wywołuje bad tripy... :nuts: :nuts: :nuts:
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 130 / 1 / 0
bad tripy powoduje odmiana: chemia tudziez chemol
  • 155 / 1 / 0
bad tripy powoduje odmiana: chemia tudziez chemol
:wall:
mam nadzieje,ze ironizujesz ,bo inaczejto wykazujesz sie wiedza jak autor tematu... :gun:
  • 657 / 7 / 0
Napewno mniej psychozogenne są odmiany tzw. 'medical marijuana', z wysoką zawartością CBD
Uwaga! Użytkownik Akodeen jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 31 / 0
W dawkach leczniczych na pewno
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 706 / 14 / 0
Nie mogłem się oprzeć jak zobaczyłem nazwę tematu... w ciągu swojego krótkiego aczkolwiek rozciągniętego i bardzo bogatego życia nie zaobserwowałem czegoś takiego jak bad trip a już na pewno nie po konopi... a jeśli występują świadczą jedynie o (nie)dojrzałości emocjonalnej użytkownika.
Z całym szacunkiem.
peace
  • 130 / 1 / 0
ITheWitchfinder pisze:
bad tripy powoduje odmiana: chemia tudziez chemol
:wall:
mam nadzieje,ze ironizujesz
nie inaczej
  • 122 / 4 / 0
Nosz kur**. Zadałem normalne pytanie a otrzymuje jakieś pseudointeligenckie pierdolenie w stylu dzieciaków które zjadły DXM i myślą że są oświeceni, toteż wolno im wszystkich obrażać, tudzież wytykać niedorozwój psychiczny czy też niedojrzałość :wall: ...

Lęk przy paleniu chujowego zielska jest normalny, skoro czuję, że to gówno upośledza moją pamięć, nie wiem co zrobiłem przed chwilą i tracę kontakt myślowy z rzeczywistoscią, a do tego nie mogę się ruszyć, gdyż to uniemożliwia raczej normalne funkcjonowanie w społeczeństwie i niedojrzały jest właśnie ten, który takie objawy bagatelizuje, chyba, że po prostu wypowiada się a palił ze 2-3 razy jakieś lajtowe ziółko (też myślałem jakieś 7 lat temu, że bad tripy po mj nie istnieją - ale do czasu). Ci z którymi paliłem, podzielają moje zdanie, bo zwykle nie byłem sam i oni też byli zmasakrowani wtedy gdy i ja byłem, innym razem było zajebiscie i też wszyscy się czuli zajebiście, jakoś nigdy nie miałem tak, że ktoś z kim paliłem czuł się lepiej albo gorzej niż ja. Nie wciskajcie mi też, że miałem zły s&s, bo już coś na ten temat wspomniałem, tylko trzeba było czytać dokładnie mojego pierwszego posta.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2010 przez Gleba, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 1387 / 2 / 0
Gleba pisze:
Która odmiana (...) Indica, Sativa czy Skunk?
jakieś pseudomądrości
Ot co. Poszperaj sobie, jest trochę więcej odmian niż Ci się napisało. Cannabis indica oraz sativa to gatunki, różnią się działaniem, to swoiste "bazy" do tworzenia odmian. Skunk jest już odmianą, ale jak wygląda jego genotyp (jaka to krzyżówka i w jakich proporcjach oraz jak przebiegała selekcja) to Ci nie powiem, bo nie mam bladego pojęcia. Zwróć się bezpośrednio do kogoś w temacie, albo sam szukaj.
– Chodź. Czeka nas długa podróż.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.