Mefedron - zanik objawów

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 27 / / 0

Tak pokrótce chodzi o to, że mefedron nie daje mi już objawów, które dawał kiedyś - czy to kwestia moja, czy chujowości dostępnego mefa?
Objawy, których nie ma:

1. Euforia (zostalo TYLKO pobudzenie. nie, że euforia jest mała lub trwa 5 minut - po prostu jej NIE MA)
2. Zwiększona temperatura ciała/potliwość - nic, wszystko w normie, nawet w dużych dawkach (1g przez 6h)
3. Zapach mefedronu w pocie - nic, dosłownie ZERO. Co ciekawe, w pocie zapach czułem tylko gdy używałem soli ze smartszopów - czysty mefedron NIGDY nie dawał mi tego efektu.
4. Bezsenność - nie ma problemu, mogę usnąć 20min po kresce o ile przed aplikacją jestem zmęczony.

Brałem mef w Wawie z minimum 5 źródeł (poza sklepami) także to raczej nie jest tak, że dostawca mnie w chuja robi.
Co może być problemem? Najbardziej chodzi mi o brak euforii (kompletny) a tolerancja nie mogła chyba pierdolnąć pod sufit przy używaniu nie wiecej niż 2-3g w tygodniu, co sądzicie?
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 23 / 0

2-3g w tygodniu? olerancja na bank ci wyjebala. Ja uzywam pol grama na dwa miesiace, a czuje roznice w dzialaniu(ale teraz biore sele i jest nawet lepiej niz za 1. razem :] ).
na bank tolerancja, 2-3g w tygodniu to duzo, jak tak dalej bedziesz robil, to zjebiesz sobie zdrowie, przede wszystkim serce, ale tez glowa moze sporo ucierpiec.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Próbują przemycać narkotyki dla więźniów „na wrzutkę”

Przemytnicy coraz częściej decydują się przerzucać nielegalne substancje przez mury opolskich zakładów karnych.
  • 2180 / 11 / 0

jasne, 2-3 g w tygodniu Z PEWNOŚCIĄ nie wyrobiło tolerki.
  • 27 / / 0

Czyli ta ilość to duzo? Dobrze wiedzieć.
Piszę zupełnie bez ironii, po prostu oparłem to na doświadczeniu z innymi substancjami. mj 20g w tygodniu nie robi wielkiego wrażenia. 10g w tygodniu amf (dawniej, od 2 lat nie tykam ścierwa) również. 20g mieszanek w tygodniu przepalić też wrażenia nie robi (przy dostepie po cenach rzędu 15zł za gram można było sie pobawić). W takim razie szykuje się przerwa.

Niemniej prosiłbym o odniesienie do wszystkich punktów mojego posta.
  • 2180 / 11 / 0

wszystkie punkty wynikają z tolerancji, takie efekty jak Ty po takim okresie stosowania mam już po 4 kresce w przeciągu jednego wieczoru mimo że spożywam maks 0,5 g na wieczór/2 tygodnie ;]
A smród w sumie ciekawa sprawa, raz śmierdziałem mefem ale to po dwch dniach z rzędu, okazjonalnie zapach nie występuje.
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2010 przez Blepharospasm, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 27 / / 0

:heart: Wiesz, najgorsza jest ta pogon za euforią, tj:
1. 100mg nosem - jest trochę fajniej, stymulacja wyczuwalna ale euforii brak
2. Kolejne 100mg nosem - jest jeszcze trochę fajniej, speed znów większy..euforii wciąż brak
3. Kolejne 100mg nosem - speed rozpierdala, EUFORII BRAK
4. Kolejne 100mg nosem - speed taki, że muszę się położyć i zamknąć oczy bo robi się ciężko fizycznie, euforii wciąż brak
I wtedy przerywam eksperyment.
Mówimy o 400mg na przestrzeni 50-60 minut. Chuj do dupy z takim ćpaniem.

Ps Po 3 dniach z rzędu po wywąchaniu 2.5g mefa - wciąż nim nie smierdzę ;-)
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 130 / / 0

ja uzywajac mefa jakies 10-15 razy nigdy nie mialem euforii, zawsze musialem sie zadowalac czystym, mocnym speedem ;)
  • 279 / 2 / 0

Ja niemal zawsze na następny dzień walę mefem i do tego jestem tak kurwa przepocony jakbym całą noc spędził w piekarniku :nuts:
  • 1868 / 49 / 0

Pewnie jest tak samo jak z metkatem, tj. tolerancja "permanentna" bo to w sumie ten sam zwiazek. Jest tutaj ktos kto zrobil chociaz 2 miechy przerwy od stymulantow?

A wogole polecam suplementacje ALC, zwieksza produkcje dopaminy i intensyfikuje jej dzialanie, do tego 5-htp i po miesiacu jak przykurwicie to sie poczujecie jakbyscie pierwszy raz walili. s4s4s4s4 ;]
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 1 / 0

nie wierze w takie baje a poza tym kto wytrzyma miesiac bez czegokolwiek zeby po jedenym dzien/noc wrocic do swojej 'normalnej' formy? :nuts:
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata