Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 1 z 10
  • 116 / / 0
DXM szamałem raz i to było z 8 miesięcy temu. Ilość była granicą 1 między 2 plateau i nie przypominam sobie jakiś nadzwyczajnych przeżyć ale mimo wszystko bardzo miło wspominam tripa :) Pamiętam, że miałem "przestraszony" wyraz twarzy i szerokie źrenice do momentu kiedy poszedłem spać a drugiego dnia już było normalnie. Teraz zamierzam znów spróbować przygody z DXM i zastanawiam się czy właśnie tak będę wyglądał jak wcześniej i ile czasu będę miał DXMową urodę? :*) Pytam, bo od poprzedniego razu minęło wiele czasu i nie pamiętam dokładnie
Uwaga! Użytkownik mozgotronWyjadacz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 734 / 3 / 0
:( ale smiecicie. nieladnie
ale juz ci odpowiem, morda cpuna gwarantowana a i nawet moze sie zdazyc nastepny dzien z taka buzka
  • 116 / / 0
:( ale smiecicie. nieladnie
szukałem informacji na ten temat i nic nie znalazłem i myślę, że takowy temat przydałby się tu.
znacie jakieś sposoby na uniknięcie takiej gęby? Pomijając nie zażywanie DXM, chodzenie z workiem na głowie oraz ucięcie głowy :huh:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010 przez mozgotronWyjadacz, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik mozgotronWyjadacz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 257 / / 0
nad ranem mozna porozciągać troche napięte mięśnie i pomerdać szczęką
I fantasized 'bout this back in Chicago
Mercy, mercy me, that Murcielago
That's me, the first year that I blow
How you say broke in Spanish? Me no hablo
  • 1067 / 204 / 0
Gdyby nie bełkot, ciężko byłoby odróżnić. Często zajadam sie psychodelikami, wychodząc potem do ludzi, nie mówiąc o tym słowa i się nie kapują.
I don't do drugs. I am drugs.
  • 1474 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
Gdy zaczynałem z deskem to jedyne co dawało po sobie znać to takie oczy ---> 8-(

Teraz język sztywny, dziwna mowa, i lekko zmieniony głos mam już przy nawet 300mg gdzie słabo czuje faze.

A po mocnym tripie, strzasznie szkliste i mętne oczy. Wyglądam wtedy jak jakiś pierdolony anemik co ostatni posiłek jadł kilka dni temu. Lekkie wory pod oczami, ale jak dobry krem do twarzy to idzie to troche naprawić.
Najlepiej wykąpać sie, pokremować pyska, troszke poćwiczyć żeby rozciągnąć mieśnie, napić sie kawki/herbaty/kakao, zapalić ciut trawy/mieszanki/ zjeść klona/rolki i przespać sie.

Ale gdybym wyglądał tak tragicznie, że nie można sie pokazać wśród ludzi to wolałbym deksa nie tykać. Chyba, że rzadko gdy nigdzie iść nie trzeba i można przeczekać w domu aż zatarty ryj zniknie.
Uwaga! Użytkownik Qlim jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 913 / 38 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kazik »
Podczas tripa - napięcie mięśni twarzy, powiększone źrenice, nystagmus (ciągłe poziome re-synchronizowanie się oczu). Twoje nafazowanie zczai każdy, chyba że dawki rzędu 1 plateau. Po umiarkowanych dawkach (400-500 mg, 7 mg/kg) napięcie mięśni i nystagmus schodą po jakichś 8-9h i twarz przestaje przypominać przestraszone zwierzę. Ja przyjmuję, że nie pokazuję się ludziom (nie licząc ew. tripkompanów) wcześniej niż po 12h. Nawet wtedy jednak oczy są szkliste a źrenice powiększone i zdradzają, że coś się brało, przydają się ciemne okulary. Oczy wracają do normy gdzieś po 16h.

Przy większych dawkach się to oczywiście wydłuża, po 850mg mam po 24h jeszcze przećpane źrenice.

Jedno dobre - źrenice, mimo swojego wesołego rozmiaru jako tako reagują na światło (np. jak zaświeci ktoś latarką po oczach). Byłem raz nieopatrznie na kacu deksowym u okulistki i bardzo była zaintrygowana rozmiarem moich źrenic. Jak zobaczyła, że reagują na światło trochę się uspokoiła.
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
  • 18 / / 0
Nieprzeczytany post autor: wilquuu »
Oczy tragedia, wielkie i takie nieprzytomne. Z daleka w sumie można poznać, jeśli ktoś na fazie idzie po ulicy, chwiejny krok, rozglądanie się dookoła jakby widział nie wiadomo co. Po sobie wiem, że na mowę wchodzi tragicznie, więc dłuższa rozmowa z kimś obeznanym choć odrobinę, od razu pokaże że trzeźwi nie jesteśmy :P
Per Aspera Ad Astra
  • 757 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: blueberry »
Przy mniejszych dawkach to wyglądam raczej normalnie a przy większych to jak określili koledzy gdy wszedłem do pokoju po porządnym bed-tripie (łóżkowy nie zły) "wyglądałeś jak szaman" :-D :-D
Inna sprawa, że dosyć szybko mi to schodzi - po przespaniu się nie ma już śladu. Do tej pory to najgorzej wyglądałem po AMT :)
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2010 przez blueberry, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik blueberry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1558 / 18 / 0
Jak wygląda podróżnik w swoim żywiole?
Leży na ziemi z rogalem na twarzy, oczami jak 5zł i patrzy tak jakby chciał widzieć wszystko :)
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 1 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Exception when calling VideoApi->videos_get: (500) Reason: Internal Server Error HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Access-Control-Allow-Credentials': 'true', 'Access-Control-Allow-Origin': '*', 'Access-Control-Expose-Headers': 'Retry-After', 'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '291', 'Content-Type': 'application/problem+json; charset=utf-8', 'Date': 'Thu, 26 Jun 2025 21:26:09 GMT', 'Etag': 'W/"123-TljUAQ8boCPNg67GD97qdEr8r9I"', 'Server': 'nginx', 'Tk': 'N', 'X-Frame-Options': 'DENY', 'X-Powered-By': 'PeerTube', 'X-Ratelimit-Limit': '50', 'X-Ratelimit-Remaining': '49', 'X-Ratelimit-Reset': '1750973120'}) HTTP response body: {"type":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#section/Errors/SequelizeConnectionAcquireTimeoutError","detail":"Operation timeout","status":500,"docs":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#operation/getVideos","code":"SequelizeConnectionAcquireTimeoutError"}
Artykuły
Newsy
[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
policjanci zabezpieczyli ponad 100 kg kokainy ukrytej w naczepie ciężarówki

Policjanci z Wałcza przejęli ponad 100 kilogramów narkotyków. Nielegalny towar przemycany był w ładunku, w którym były części samochodowe. W związku ze sprawą zatrzymane zostały dwie osoby. Są już po zarzutach i może grozić im nawet 20 lat pozbawienia wolności.

[img]
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood

Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...