Ciekawe teksty o opio.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 507 / 6 / 0

Witka dawno tu nie pisałem... i postanowiłem wrzucic cos ciekawego taki naukowe kompendium o opioidach i ich własciwosciach. Może komus się to przyda do oceny czego by tu jeszcze spróbowac hehe ;D
Albo czego unikac... dośc łatwo wywnioskowac dlaczego metadon jest uzywany jako substytut... pieprzone malenstwo, do uzyskania 50% objawów abstynencyjnych musi minąc tylko... 60h od ostatniej dawki;D
ciekawe na ile to się potwierdza z praktyką, za to jest dużo groźniejszy pod wzgl. uzaleznienia fizycznego od morfy.
Kto chce niech sciąga i aktualizuje bo tylo 10 osób moze sciągnąc ze zwykłego konta.

http://rapidshare.com/files/312137030/b ... 2.pdf.html

jon

Użytkownik nieaktywny
  • 1211 / 11 / 0

wielkie dzięki za tą pozycję. fascynująca lektura na temat syntetyków!

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Pomorskie: Kulisy przemytu 3 ton kokainy do Polski

Firma "krzak" ściągnęła do Polski 3 tony kokainy. Na zakupione w Ekwadorze dziesiątki ton pulpy ananasowej spółka nie miała odbiorców w kraju, co wzbudziło podejrzenia śledczych. Postanowili więc sprawdzić drogę towaru z Ameryki Południowej do Polski.

Użytkownik nieaktywny
  • 433 / 3 / 0

Może ktoś to na mniej ogrniczony serwer wrzucić? Np jakiś shareupload albo speedyshare.

• 310 / 2 / 0

mala prosba do was o wrzucenie tego w jakiejkolwiek formie do tego tematu, bo limit osiagniety.

jon

Użytkownik nieaktywny
  • 1211 / 11 / 0

• 507 / 6 / 0

Ojj Ferd nie przesadzaj.. że to takim wzięciem by się cieszyło... bardzo mało tu znawców dla których warto było by to wrzucac ;D kto jest zainteresowany ten otrzyma napewno.

Użytkownik nieaktywny
  • 433 / 3 / 0

Binary files retrieved through this service may not exceed 4MB
Może dasz radę na shareupload? Wydaje mi się, że jest jednak więcej osób zainteresowanyc tą pozycją.

Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0

File not found. It has been either deleted, or it never existed at all.

Ja także proszę o zamieszczenie tego na forum, jestem tym tematem zainteresowana...

• 116 / 1 / 0

Mógłbym prosić o jakiś reupload? Z góry dzięki.

• 438 / 12 / 0

Ja też bym poprosił.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata