4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6357 • Strona 1 z 636
  • 148 / 5 / 0

Nie doszukałem się takiego wątku, więc zakładam. Wasze spostrzeżenia na temat tej substancji są w różnych tematach, strasznie to wszystko chaotyczne do ogarnięcia, dlatego sądzę, że tak będzie lepiej! Wklejam też pare cytatów z naszego forum.

Mephedrone, czyli Mephedrone- N,4-dimethylcathinone albo 1-(4-methylphenyl)-2-methylaminopropan-1-one bardzo dziwna substancja - w mniejszych dawkach ( u mnie 0,10g) działa stymulująco, a w wyższych (>0.20g) pojawia się stymulacja w innym wymiarze tego słowa, mianowicie pojawiają się dziwne abstrakcyjno-absurdalno-zabawne myśli, kapitalny narkotyk jeżeli chodzi o spędzanie czasu ze znajomymi, dużo, dużo śmiechu gwarantowane. Powiem szczerze, nic tak na mnie nie zadziałało nigdy w życiu jak wypicie 1 raz 0,22g mephedrone. Po spożyciu 1 raz doznałem (dane mi było dostać) 1,5h mega zajebistej stymulacji fiz. połączonej ze stymulacją mojej jednostki centralnej :)
Mefedron znajduje się najprawdopodobniej w kapsułkach Spirits (tych starszych) jak i w nowym wynalazku mniej znanym szerszemu gronu - Blubbleluv, jednak kapsułki zawierają różną zawartość proszku.

A teraz troche cytatów z forum :)
goral123 pisze:
Mephedrone
4-Methylmethcathinone, 4-MMC, 2-Methylamino-1-p-tolylpropan-1-one


Empatogenny symulant którego synteze przeprowadził chemik zwany Kinetic. Istnieją spekulacje ze został wykorzystywany w produktach izraelskiej firmy Neorganics. W zależności od sposobu podania wykazuje aktywność przy dawkach rzędu 100-200mg.

Jego działanie zbliżone jest do MDMA czasem porównuje się go do kokainy. W przeciwieństwie do MDMA ma o wiele krótsze działanie- od podania pierwszej dawki 1-2 godz. a szczytowy moment euforii trwa 20-40 min. Kolejne dawki nie wywołują już tak dużej euforii jak pierwsza.

Jedna z zalet jest brak „zjazdu” przy zachowaniu sensownych(odpowiedzialnych) dawek dnia poprzedniego.

Substancja powoduje]

Czy ktoś z Was brał może czysty mefedron i mógłby porównać jego efekty do produktów neorganics? Janie próbowałem żadnych neo, za to testowałem czysty 4m-mcat i cóż... Dawka około 120-130mg donosowa zadziałała z taką mocą, że przestałem patrzeć na tą substancję jak na ewentualny substytut MDMA, a zacząłem jak na nową, bardzo ciekawą substancję.

Mefedron jeśli go jem działa mocno odmiennie niż wciągany. Po zjedzeniu np 200-220mg efekty są bardziej zbliżone do mdma, oprócz euforii występuje u mnie jakiś element psychodelicznego świata, takie dziwne odrealnienie. Samo pobudzenie nie jest za bardzo duże, podobnie jak w przypadku czystego mdma. Działanie utrzymuje się jakieś max 2,5-3h.

Mefedron, jak i inne stymulanty szybko podnosi tolerancję. Co mnie jednak w nim dziwi to to, że mimo wyraźnego wpływu na serotoninę wystarczy odczekać 24h by znów podziałał tak samo.

Jestem na 100% pewny ze w moim wypadku mef nie lubi byc mieszany z alko a na pewno nie w kolejności ALKO- MEF odwrotnie jest ok. Serduszko pracowalo miarowo. Puls nie przekroczyl 100 uderzen na min na pewno.Przydałby się osobny temat o Mefedronie, ale inicjatywę zostawiam bardziej doświadczonym użytkownikom tego forum. Moje uwagi nt. w/w substancji:

- aplikować ZDECYDOWANIE DOUSTNIE, po uprzednim rozpuszczeniu w wodzie, badz formie kapsułek. Wiem że niuchanie jest dość popularne, ale głównie wśród ludzi którzy generalnie lubią wciągać i rozsmakowywać się w gorzkim spływie.

- bardzo niebezpieczny środek dla ludzi o niskiej samokontroli. O ile pierwsza faza euforii jest naprawdę niesamowita, to wszelkie następne próby by tam wrócić mogą skończyć się tragicznie, zwłaszcza że wysokie tętno i efekt pobudzenia organizmu utrzymuje się jeszcze ok 2h po zejściu pierwszej fali.

- do użycia zdecydowanie na imprezie/wśród znajomych, aplikowanie tego w samotności przed kompem totalnie mija się z celem (to do większości użytkowników tego forum).

- zdecydowanie odradzam picie mocniejszego alkoholu (ze względu na żołądek i pracę serca), ale jedno zimne piwko na ok. 160/200mg nie zaszkodzi.


Jeżeli chodzi o "kołatanie" serca to muszę się zgodzić z szanownym kolegą, alkohol+mef ist keine gute idee, przekonałem się o tym osobiście. Sercowcy uważajcie na tą używkę! Może się to źle skończyć!!
Ostatnio zmieniony 20 marca 2009 przez MaciekB, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 1239 / 21 / 0
Awatar użytkownika

Post
Mam na stanie 2g mefedronu, rzekomo dobrej jakości, ale nie miałem ochoty do tej pory testować owego wynalazku... Na dniach postaram się zarzucić na pierwszy raz 160mg i opiszę w miarę rzetelnie substancję jak okaże się tego warta :-)
Poza tym obiło mi się coś o uszy, że można po tym dostać niebieskich paluchów (?). Może ktoś wyjaśnić, czy to tylko plotka? :o)
לאכול חומצה!
  • 1477 / 23 / 0

Post
taki mały artykuł o Mephedrone http://wiadomosci.onet.pl/1547452,2678, ... skart.html

Czy jest w tym trochę prawdy czy kolejna dziennikarska bajka?

Czy rzeczywiście po tym Mephedronie jest głód narkotyczny?
Uwaga! Użytkownik zycie ponad wszystko nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1047 / 21 / 0

Post
ja jestem ciekawa jaki jest zwał
one two fuck you!

Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
  • 1477 / 23 / 0

Post
zjazdu przy małych ilościach chyba jako tako to nie ma :-) ,wszyscy pisali ,że po jednym LU Dovesie zawierającym Mephedrone ,nie mieli żadnego zjazdu a jedna potrafiła już dobrze skopać w przeciwieństwie do innych pill

a po 3 już mieli jakiś tam mały do przeżycia zjazd
Uwaga! Użytkownik zycie ponad wszystko nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 318 / / 0

Post
jak z działaniem empatogennym ?
  • 318 / / 0

Post
a co myślisz o mieszance metylon i mefedron czy to blisko do ekstazy ? ja jeszcze nie znam tych RC
  • 1234 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Post
Wygląda na ciekawy miks. Jednak przed chwilą znalazłem informację, że w legendarnym subkoke był obecny mefedron i dimetylokatynon, tylko nie wiem w jakim stosunku....... Taka mieszanina podobno jest ekstremalnie euforyzująca.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 73 / / 0
Awatar użytkownika

Post
Odemnie kllka zdan.

Ostatnio 120mg sniff i 170/180mg oral wlasnie w takiej kolejnosci. Przed tym 10cl vodki i piwo. W szczycie nie mierzylem pulsu i cisnienia ale ok 2 godz po ostatniej dawce cisnienie prawie w normie tzn 138/78 puls w spoczynku UWAGA- 118. Nie wypbrazam sobie ile bylo w trakcie tanca. Na drugi dzien cisnienie w normie ale puls bardzo slaby 50 uderzen na minute. Normalnie mam cisnienie wzorcowe i pusl rzedu 70-80 wieczorem przy pelnym luzie spada do 62-65.

Pozdrowienia!
  • 318 / / 0

Post
właśnie murtibing chodzi o empatie/euforie ekstremalną
ODPOWIEDZ
Posty: 6357 • Strona 1 z 636
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.