Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 21 / 1 / 0
czy tak samo jak XTC i DXM mozna rozkruszyc i zazywac wciagajac do nosa fosforan kodeiny?
ewentualnie jak zmieniaja sie efekty ? standartowo- szybciej,mocniej, krocej?
Uwaga! Użytkownik Gouda jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 319 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Piroman »
Kodeina ma bardzo dużą przyswajalność doustnie (chyba 90%). Przy podaniu donosowym wchłanalność jest raczej mniejsza i do tego wolniej by weszło, więc mniej kodeiny zostałoby przetworzone w morfinę. Możnaby 500 mg kodeiny rozpuścić w ok 15 ml wody i strzykawką dwudziestką chlupnąć w tyłek (po lewatywie %-D ). Do lewatywy możnaby użyć chyba strzykawki. Kodeina podana dodupnie działa o 25 % mocniej i można ładować z pełnym żołądkiem, ale za to trzeba z pustym tyłkiem %-D .
Uwaga! Użytkownik Piroman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 21 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gouda »
ok dzieki piroman, ale w wzmianka o podaniu do dupnym malo mnie interesuje:p
Uwaga! Użytkownik Gouda jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 459 / 4 / 0
Donosowo ty chyba tylko kodeine freebase. Ale jak ją otrzymać i czy jest to bezpieczne-zapraszam na zagraniczne strony.
Prawda, której nikt nie chce nawet za darmo.

Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
  • 66 / / 0
Nieprzeczytany post autor: aero »
Nie można, ani free base ani soli. Substancję w postaci soli wchłaniają się szybciej i łatwiej, zazwyczaj. Tak jest również z kodą, chociaż w postaci freebase też się dobrze rozpuszcza, podobno...

Podawać do nosowo nie można i się nie opłaca kody, bo może 'nie zadziałać' albo zadziałać dużo dużo słabiej, tyle co 'spłynie' do żołądka'. Chodzi tu przede wszystkim o metabolizm kodeiny. Podając do nosowo omija się po części pierwszy obieg metaboliczny czyli uaktywnienie się kody i wcale nie chodzi tu o tą osławioną demetylację do majki, inne metabolity też są aktywne i równie ważne. Na pewno będzie gorzej niż p.o.
Uwaga! Użytkownik aero nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 21 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gouda »
ok dzieki za odpowiedzi:)
pzdr
Uwaga! Użytkownik Gouda jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
A tak sobie rozkminiałem, żeby fuknąć kodę nosem. No to pozostaje wpierdalanie jej doustnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków

Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.

[img]
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce

Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.

[img]
Kawa - budzi i wydłuża życie

Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.