Zielona herbata z opuncją figową

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 343 / 2 / 0

omega wpada do meliny mortuary gdzieczeka chaosz zieloną cherbatą z opuncją figową i z kasą na dexa.trzeba zrobić koncert. omega przynióśł czerwone spodenki i byli czerwoni.sprzęt,garnki,talerzyk,miska,.rozpierdówa.noi było zioło i dex. i nbania jest. późnij wpadli na pomysł kupienia rybki.poszli do sklepu wanda po drodze wpadając po laox'a. W wandzie się nie udało więc poszli do sklepiku zoo na kalinowym. Omega stwierdził że rybka jest dla siostry więc gość w przypływie dobroci zszedł z ceny o 50 groszy. Po powrocie do meliny rybka zwana morgan została bezlitośnie usmażona na masełku i wyjebana przez okno. Ale ładny zapaszek . . .

• 1239 / 20 / 0

I co zatem? %-D

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Próbują przemycać narkotyki dla więźniów „na wrzutkę”

Przemytnicy coraz częściej decydują się przerzucać nielegalne substancje przez mury opolskich zakładów karnych.
  • 343 / 2 / 0

NO więc manson z ekipą(az jedna dziołcha)wpadł do mnie . i jak wpadł To poprosil mnie o kase na dexa .ja błem z laoksem. kupił,wziął 30 tabsów na raz i sie napierdolił a później poszedł spać, wczesniej pierdoląc coś o łamaniu się opłatkiem. jak sie obudził to się połamaliśmy i manson pojechoł do swej laski, sie zmeczyl i wrócił;d;d;d:pp

chaoSS

aaahaha,bania niesamowita.sprzedałem sok chaosowi za 5 zeta i wszedł dex zajebiście,oprócz tego tradycyjnie była zielona herbatka z opuncją figową xD chaosik,efka i laoks sobie grali w painkillera a ja płakałem i mówiłem że chce sie łamać opłatkiem :D i sto razy naj;lepszego wszystkim życzyłem xD a pozniej w autobusie kasowałem bilet chyba z 20 razy ;P . wchodze do dziewczyny do domu,jej rodziców nie było,kłade się na łóżku,zipie i sie trzęse cały,ona pyta "co żeś brał?" a ja mówie że nic ,buhahahahaha:D lajtowo było,faza pierwszorzędna,dzień jeszcze piękniejszy ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

hm ale poco to wszytsko piszesz?
jak masz wene to pisz trip raporta w dziale Neuro Groove bo ten wątek tutaj jest troche bez sensu i nierozumiem go wogóle.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

dlaczego nikt tego nie wyjebie do śmietnika?

• 3490 / 29 / 0

Ja się boję, to jest jakieś dziwne.

Użytkownik nieaktywny
  • 18 / / 0

mam nadzieję że tak się nie kończy przez dxm i mj %-D

ps. b. lubię herbatkę zieloną z opuncją
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata