Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 2 / 0

Jak w opisie tematu.
Jak dla mnie jest to najmniej zniszczony "smartshopową plagą" dział, najpoważniejszy i nie zaśmiecony przez tych debili... A Wy co o tym?
No i niech będzie to jako ogólny wątek naszego kochanego działu.
Nie dajmy się!

• 210 / 3 / 0

Najpoważniejszy dział ma być to ??? Ja usuwać wszystkie nie poważne posty.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Hiszpański polityk aresztowany za uprawę 300 roślin konopi indyjskich

Hiszpański polityk z konserwatywnej Partii Ludowej (PP) zrezygnował z urzędu w czwartek po tym, jak został aresztowany za prowadzenie uprawy marihuany indoor i kradzież energii elektrycznej.

Użytkownik nieaktywny
  • 294 / / 0

Wszystko w życiu jest poważnie-niepoważne - także ten dział :-p
Napewno jest potrzebny chociaż niektóre informacje, które sobie tu przekazujemy dla rozpoczynających "karierę" z wszelkiego rodzaju depresantami mogą być lekko miażdżące %-D

PZDR. z WwA ;-)

Wasza ukochana MaKóWeCzKa :-)

• 867 / 2 / 0

No lekko miażdżące :) I na początku sie nie wierzy.

Ale ten dział jest specyficzny, tutaj sie dzieją i dramaty i komedie :P

• 1766 / 8 / 0

[quote="Lotnik"]
Ale ten dział jest specyficzny, tutaj sie dzieją i dramaty i komedie ]

a co najważniejsze, obala się tu wiele mitów.
A poza tym pasują mi ludzie z tego działu :), w sumie jest to jedyny jaki czytam teraz na hypciu.

Użytkownik nieaktywny
  • 294 / / 0

Ja również czytam tylko ten dział :-)
Ludzie spoko chociaż kilku "offtopowców" by się znalazło... Najbardziej mi pasuje fakt, że w tym dziale klimat nie jest taki typowo "grzejnikowy" , buahahaaa :-D

• 678 / / 0

Też czytam tylko ten. Może dlatego, że średnia wieku ludzi "wjebanych" w opiaty/depresanty jest trochę wyższa.

lol

• 2499 / 209 / 0

no i intelektu chyba tez, nie obrazajac deiksemowiczow:p

Użytkownik nieaktywny
  • 294 / / 0

Tak, tak :-) Lubię jak tak mówicie :-D
Jesteśmy poprostu narkomanami najwyższego szczebla, hihi :-p
Wspinamy się w tym dziale na intelektualne wyżyny człowieczeństwa i przekazujemy sobie wiedzę znaną tylko NAJLEPSZYM!!!

PZDR.

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 11 / 0

Jak dla mnie jest to najmniej zniszczony "smartshopową plagą" dział, najpoważniejszy i nie zaśmiecony przez tych debili... A Wy co o tym?
A ja chciałbym dowiedzieć się co to za plaga. Bo tak się składa, że poziom for merytorycznych smartshopu był bardzo wysoki, w czym nie chwaląc się była też moja zasługa.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata