uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Witam.Jeżeli było coś takiego to przepraszam , jestem w pracy i nie mam za bardzo czasu na przeszukiwanie forum.Przejdzmy do meritum.
Mam problem ze zrobieniem sadzonek w domu, wyszło inaczej niz miało być i zostaje na razie z ziarnami.Wpadłem na taki pomysł żeby wybudować mały konspekt. Mam stare okna wiec problemu nie powinno byc, miejsce tez mam więc takie cudo się w oczy nie rzuci.
Jakie mogą czekać mnie problemy?
  • 160 / 1 / 0
Wpadłem na taki pomysł żeby wybudować mały konspekt.
chodzi ci chyba o inspekt :-D

proste w budowie, zapewni dobre warunki na starcie, powinno być wystarczające do wyprodukowania sadzonek

Możliwe problemy:
1. za zimno - można temu zaradzić wystarczy nie wysiewać za wcześnie, ja bym siał ok 1maja(zależy od rejonu kraju i przebiegu pogody którego nie jesteśmy w stanie jeszcze przewidzieć) Jeśli chcesz sie naprawdę pobawić i zapewnić roślinkom jeszcze lepsze warunki to na spód inspektu wrzucasz obornik, tylko musi być prawdziwy a nie suszony, spowoduje on podniesienie temperatury, nazywa sie to podkład grzejny

2. za ciepło - w słoneczne dni konieczne bedzie uchylanie okna

3. problemy z budową inspektu - jeśli jesteś srednio rozgarniety umysłowo i manualnie napewno sobie poradzisz, taki inspekt to żadna filozofia :cool:

pytaj jakby co, służe pomocą
Bądźmy realistami żądajmy niemożliwego
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: maniana »
hehe no fakt inspekt :-D,dzieki za podpowiedz, spróbuje z tym obornikiem, bo chyba jedyne czego sie teraz obawiam to zimno.Dam znac jak z tym rusze.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.