uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 6 / / 0
Siamano. Planuje w tym roku wysiać out kilka pestek Lowrydera tak dla zabawy. Opcje są dwie: balkon albo działka. Obydwie niestety są przypałowe. Balkon dlatego, że mieszkam w bloku o kształcie litery "G" i to co mam na nim widzą niektórzy sąsiedzi obok. Balkon od strony południowo-wschodniej :-D Działka - niestety nieogrodzona i tutaj jest pies pogrzebany.

Ostatecznie chyba sie zdecyduje na balkon. Sęk w tym, żeby zrobić tak, żeby ganda nie była jedyną rośliną na nim. A najlepiej zasadzić coś co przypomina zielsko. Macie jakieś sprawdzone roślinki ? Moja matka całkiem przypadkowo kupiła Celozje pierzastą, tutaj link do tego jak wygląda: http://miniurl.pl/celozja Nie wygląda tak źle. I założenie jest takie: duża podłużna donica jak dla pelargonii ^_^ Celozja rośnie od początku w donicy. LR kiełkuje w kubeczku po jogurcie, następnie w odpowiednim czasie wywalam kilka Celozji, wsypuje w ich miejsce ziemie pod Lowrydery i je sadze. Nie wydaje mi sie, żeby któryś z sąsiadów sie tym zainteresował. Co o tym sądzicie ? Jakieś uwagi, sugestie ? :moody:
  • 103 / / 0
Nieprzeczytany post autor: k0lek »
Dobrze kombinujesz ale przydałaby się jeszcze jakaś inna roślina która zatai twoje LR ;-)

Ale myślę że sąsiedzi nie będą wnikać I pewnie nawet nie wiedzą iż istnieje taka mała marihuana i że to
w ogóle jest marihuana :-D
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2007 przez k0lek, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik k0lek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1734 / 16 / 0
niepamietam jak to sie nazywało...
klon japoński czy huj wie jak... taki krzak ktorego liscie wygladaja jak baki ale odrazu widac ze nie baki czyli akurat...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Tusonik »
Bueheh mam nasiona klonika pokojowego :-D Tak wygląda dorosły krzak: http://miniurl.pl/klonik Nie omieszkam posadzić :cheesy: No to już wszystko wiem.
  • 160 / 1 / 0
ten klon o którym pisał Leonardo to Klon palmowy czyli po łacinie Acer palmatum,
liście bardzo podobne do konopi, jako kamuflarz polecam
tylko że to krzew wiec jak chcesz kupić to w szkółce lub centrum ogrodniczym, wystepóją różne odmiany ty wybierz te o zielonych liściach, bo są jeszcze purpurowo-czerwone
Bądźmy realistami żądajmy niemożliwego
  • 1734 / 16 / 0
mista pita dobrze mówi...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Tusonik »
A jeszcze takie pytanko. Z tego co przeczytałem, to wynika, żeby w okresie kwitnięcia dokarmiać zielenine nawozami bez azotu. A jak to sie ma do LR który zakwita od razu ?
  • 129 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Karlos »
Według mnie robisz jeszcze większy przypał na tym balkonie. Nie dość, że jakiś mało pojętny zobaczy coś przypominającego konopie(a może nawet czymś to zobaczyć z bliska i zobaczyć przy okazji krzaka) to nie wiedząc czym jest ta roślina jeszcze zadzwoni pod 997 i będzie klops :|
Może od razu wysadzić cały rządek LR- również jak ktoś będzie wiedział to będzie wiedział a kto nie, to nie, proste?
Uwaga! Użytkownik Karlos nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.