Nie wiem co to moze byc czytalem wiele o problemach ale nie moglem sie doszukać wiec moze WY pomozecie.
Box: 50/70/140
Lampa: HPS 250W zawieszona nad szczytami roslin 40cm posiada szybe i dodatkowo wentylacje na szybe.
Wentylacja:dwa wentylatory wdmuchuja na dole powietrze i 2 na gorze wydmuchuja.
Temperatura: dzien 28-29 , noc 21.5 nie schodzi niżej ani nie grzeje mocniej.
Wilgotność dzien 30-35% , noc 60-70%
Doniczki: wiaderka 8L
Ilosc roslin:5 NLxIce Xline feminizowane.
Ziemia: Zwykla kwiatowa 1/2, torf odkwaszony 1/2, dolomit lyzka stolowa na 1,5 litra ziemi, kermazyt na spod doniczki, styropian dodalem aby ziemia nie byla taka zbita.
Opis: Roslinki mają już 18dni od wykielkowania. 2 dni temu zmienilem ziemie i wielkosc doniczki nie pourywalem zadnych korzeni, wszystko przebieglo bez problemowo zreszta problem juz przed przesadzeniem sie pojawił ale na 3 wiekszych lisciach. Dzisiaj zauwarzylem ze i mlode listki zaczynaja sie takie robic jak i te 3 wieksze - dokladnie 4 czy 5 mniejszych. Faza weg trwala 2 tygodnie, faza kwitnienia 4 dni temu przestawilem na 12/12. 2 dni temu podlalem roslinki wodą z domieszka Substralu osmocote 2w1 tą czerwoną torebeczką na faze kwitnienia troche mniej niż poleca producent - ale zaznaczam ze to chyba nie bedzie mnialo wiekszego znaczenia problem pojawil sie wczesniej na wiekszych lisciach tak jak pisalem wyzej. Problem ten pojawil sie na 4 krzakach z tym ze wczesniej na 2 krzakach wieksze liście a teraz juz i mniejsze.
Moim zdaniem ale nie wiem czy dobrze celuje jest to chyba niedobór wilgotnosci w fazie dziennej albo jakiegos ze skladnikow mineralnych.
Zakupilem juz urzadzenie ktore mi zwiekszy wilgotnosc powietrza dzisiaj je zamontuje.
Chce znać wasze opinie i prosze o pomoc doświadczonych.
Dolaczam zdjecia pierwszym zdjeciem bedzie cala roslinka jako przyklad. Dalsze zdjecia przedstawiaja problem na lisciach.
Dzieki i pozdrawiam.
Pozdro
Wyglądają bardzo ladnie: bo dbam o nie:)
Odmiana: NL x Ice X-line limitowana
Skąd: Cannabis.fr.pl, a oni mają z femaleseeds, feminizowane, pak. 5 szt.
No wlasnie moze dlatego ze zapomnialem ziemi podgrzac w piekarniku i wypalic te gryzonie dlatego teraz mnie niepokoją, a moze to jakis inny problem, kto mial do czynienia albo ma jakis pomysl na to świnstwo prosze o pomoc co z tym robić.
Dzięki i pozdro
No wlasnie nie urosly takie. Hmmm nie wiem co jest .
Piszcie cos wiecej jezeli macie pojęcie co to moze byc.
Dzieki i pozdro
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/d19a1836-0ca5-4772-95da-58c28522bd02/z21015064AMP%2CWyniki-policyjnego-konkursu-na-najlepszy-antynarko.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250929%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250929T122402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=ca0ec2993eea7f8607c4bd676c888cc6fd1d86ed238fa221d9f398fc1cd223b9)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/methandanmalshelter.jpg)
FBI spalało narkotyki w schronisku. "Zespół i zwierzęta wystawione na kontakt z metamfetaminą"
Po tym jak FBI użyło krematorium jednego ze schronisk dla zwierząt do spalenia skonfiskowanych narkotyków, 14 pracowników placówki trafiło do szpitala, aby otrzymać pomoc medyczną. Dyrektorka placówki oświadczyła, że nie miała świadomości, że dochodzi do takiego procederu.
Limburg: mąż przez dziesięć lat podawał żonie narkotyki i wykorzystywał seksualnie
Izba w Hasselt skierowała do sądu okręgowego sprawę 50-letniego mieszkańca Zonhoven, oskarżonego o wieloletnie podawanie żonie narkotyków oraz wykorzystywanie jej seksualnie. Sprawa odsłania jedną z najbardziej skrajnych form przemocy domowej, opartą na nadużyciu zaufania w związku małżeńskim.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kasmjwgrze.jpg)
Marihuana ukryta w grze planszowej. Paczkę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa
Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) udaremnili próbę przemytu marihuany do Polski. Narkotyki ukryto w nietypowy sposób – wewnątrz popularnej gry planszowej. Do wykrycia trefnej przesyłki przyczynił się pies służbowy Kodi.