Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 198 • Strona 1 z 20
  • 333 / 5 / 0
czy ktoś miał doczynienia już z pv-8? Jest to nowy analog a-pvp, łańcuch pentanowy zastąpiony heptanowym. słyszałem, ze mocniejsze od a-pvp. dostępne już u zagranicznych sprzedawców, niestety minumalne zamówienie to 10g

alfa-pirolidynoheptiofenon
[ external image ]
  • 397 / 3 / 0
Ktoś coś więcej?
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
hi.

Dostałem właśnie 2 potężne grudki, na pudełku właśnie PV - 8.

Ktoś próbował?
Jakieś dawki?
Efekty?

Pozdro
  • 934 / 12 / 0
ja miałem 0,5g. Wciągnąłem jakieś 40-50mg i działanie było zbliżone do alfy ale słabsze, czy może raczej pewne elementy były na podobnym poziomie a części brakowało.
Wciągałem mozę ze dwa razy i jako ze strasznie mnie denerwowało później co robi to z nosem i dosłownie po 5m musiaem wysmarkać się porządnie aby nie czuć tego dalej.
Paliłem też z żarówki i były to na ogól dawki iloci od 50mg do 100mg. Pali się to dla mnie chjowo na maksa, ten słodko mdły zapach doprowadzał mnie do odruchów wymiotnych często. Działanie oczywiscie ulega zmianie adekwatnie do drogi podania. Nadal jednak dla mnie to taka jakby 1/3 alfy, a biorąc pod uwagę że koszt ponad dwa razy wieksze, działanie bez jakiśfajerwerków inie sądzę żebym więcej miał wracać do tej substancji.
  • 333 / 5 / 0
szkoda, myślałem,że będzie lepsze. gdzieś czytałem, że ma być mocniejsze, ale z moim angielskim średnio i mogłem coś źle zrozumieć.
dobrze, że ktoś za mnie tego spróbował %-D

trzeba szukać dalej zamiennika MDPV, lepszego od a-pvp, o ile w ogóle istnieje. ;]
  • 262 / 1 / 0
istnieje,moj sort alfy PVP biały aktywny w mikrogramach i bezzwałowy,jest podobnie do MDPV ale jednak inaczej Tak samo klepie jak MDPV czyli bez znaczenia czy ciag czy srag co 10mg jest takie same mocne jeb!. Chcecie namiar na sklep to priv,cena dobra w chuj i wszystko git :D
Uwaga! Użytkownik 9nexus6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1857 / 65 / 80
Jakie mikrogramy co Ty pierdolisz :nuts: Nie ma tak wydajnych stymulantów poza jednym: Placebo.

A PV-8 jak wygląda pod względem psychoz i paranoi?
  • 262 / 1 / 0
sorki,miligramy oczywiscie :)
5mg starczy na dupniecie ;O
Uwaga! Użytkownik 9nexus6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3206 / 173 / 0
znalazłem co miałem znaleźć, bliski kumpel tego czegoś, czasem się nie zatrujcie:

http://en.wikipedia.org/wiki/4%27-Methy ... xiophenone
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 19 / / 0
Jeden ze sklepów wprowadził ostatnio PV-8 razem z a-PVP i a-PVT.
Pomyślałem że skoro nie drogie to kupię, i może wała nie strzelą też przypadkiem, choć nie wiem czy to jest faktycznie PV-8 bo to pierwszy kontakt.
Ogólnie dawkuje to "na oko" ale że psychozy znudziły mi się w momencie zniknięcia MDPV z (legalnego) rynku to podchodzę z głową do tego.
Przy snifie działanie podobnie do a-PVP, głównie stymulacja, jednak jakby nie tyle słabsza co krótsza.
Za to przy paleniu choć palę chujowo bo w szlugu z tytoniem to PVP dawała radę całkiem dobrze, a to jest jakieś chujowe bo ta niby euforia znika zaraz po spaleniu o ile nawet nie w trakcie, a dym też pali gardło tak 2 albo i 3 razy silniej niż z alfa-PVP.
ODPOWIEDZ
Posty: 198 • Strona 1 z 20
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.