Tianeptyna (jako opioid) - Wątek ogólny

Moderator: Opioidy

Posty: 51 Strona 2 z 6
Rejestracja: 2015
  • 423 / 30 / 0

Bez kitu kurwa, uważam się za człowieka ogarniętego, potrafię posługiwać się wyszukiwarką i za żadne skarby nie wiem, dlaczego cały czas wywalało mi brak wyników. Jedyna co przychodzi mi głowy to literówka, ale chuj w to. Dzięki.
Rejestracja: 2006
  • 163 / 5 / 0

30 marca 2018Maykel85 pisze:
Jakby tak było to by to walili ludzie na potege albo przynajmniej było gdzieniegdzie o tym slychac. A jakos nie slychac.
W stanach dość popularne to.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Jak rynek narkotykowy zmienia się w czasie pandemii

Koronawirus zamknął granice państw, co znacznie utrudniło przemyt narkotyków. W jaki sposób rynki narkotykowe w Unii Europejskiej zaadoptowały się do wyjątkowych warunków? Czytamy raport unijnej agencji ds. narkotyków.
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 265 / 0

Zwężone źrenice, reszty nie pamietam z tych co opisujesz.
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 169 / 0

Jakie czules konkretnie działanie oprócz tych zmniejszonych zrenic? Nic nie brales poza tym? Ja to lykalem juz kilkanaście lat temu i zero działania jak dla mnie.
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 265 / 0

Już opisywałem w tym wątku działanie tianeptyny. Opio, ale dziwne, ale opio.

Tu np. mistrzu masz profil farmakologiczny tianeptyny z którego wynika, że właściwie jedyne stwierdzone oddziaływanie ma na receptor opioidowy mi https://en.wikipedia.org/wiki/Tianeptin ... codynamics .

Ja szczerze mówiąc byłbym ciekawy jak zadziała iv, gdyż wiadomo np. jak duże różnice w takim podaniu są np. przy trampku. A tu jest gotowa własciwie czysta substancja, nie trza sie jebać.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

When co-administered with morphine, tianeptine prevents morphine-induced respiratory depression without impairing analgesia
To jest moim zdaniem najciekawsze, można by z tej tianeptyny zrobić taki nalokson, który zabezpieczy przed uduszeniem się, ale nie zbije fazy. win-win :-)
Rejestracja: 2017
  • 52 / 1 / 0

125mg p.o. zadziałało na mnie jak 240mg kody, długo wchodziło bo około godziny (sic!) ale po tym pogrzało z 2 godzinki peak i dalej wyczuwalna była bardzo lekka sedacja
niestety wystąpiły dosyć silne nudności, więc polecam sie zaopatrzyc w aviomarin czy cos takiego
ciekawe w tej substancji jest to jak słabo agonizuje ona receptor kappa odpowiedzialny za wzrost tolerki, ciekawe czy przekłada się to na praktyke
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 265 / 0

Ciekawe czy te sole nadają się do waporyzacji?
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 265 / 0

Powiem wam, że ta wersja sulfate się nie nadaje do niczego poza io i ew ia. Nie rozpuszcza się ta tianeptyna w wodzie, donosowo dziadostwo, wapo sie pali. Jestem ugrzany tym dziadostwem, ale wypiłem troche i troche ia. Nie da się inaczej tego ;/

Ojej rozkręca się. Całkiem przyjemnie... No przyjemnie.

Wydaje mi się, że z tym zatykaniem żył to nie wina wypełniaczy tylko samej tianeptyny, która ni chuja sie nie rozpuszcza w wodzie.
Rejestracja: 2018
  • 1241 / 104 / 0

Tianpentyne próbowałem 3razy po 37,5m wychodziło 112,5mg żadnego działania opoidowego nie uświadczyłem tylko jeszcze jako bonus nasilenie lęków.
Podobno w Rosji jest ten lek nadużywany, mi ten lek w wyższych dawkach nie przypasował.
Toksyczną klomipraminę jadłem w dawce 450mg i dawała mi fajny efekt przeciwlękowy i przeciw-fobiczny.
Podsumowując wątpię żeby konwencjonalne antydepresanty , dawały jakiś efekt opoidowy czy euforyzujący efekt , ale czasami mocniej przeciwlękowo mogą zadziałać.
Posty: 51 Strona 2 z 6
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości