Tianeptyna (jako opioid) - Wątek ogólny

Moderator: Opioidy

• 395 / 27 / 0

Bez kitu kurwa, uważam się za człowieka ogarniętego, potrafię posługiwać się wyszukiwarką i za żadne skarby nie wiem, dlaczego cały czas wywalało mi brak wyników. Jedyna co przychodzi mi głowy to literówka, ale chuj w to. Dzięki.
  • 163 / 5 / 0

30 marca 2018Maykel85 pisze:
Jakby tak było to by to walili ludzie na potege albo przynajmniej było gdzieniegdzie o tym slychac. A jakos nie slychac.
W stanach dość popularne to.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Tajemnicza choroba i kolejne zgony wśród użytkowników e-papierosów

Jak informuje CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) dotychczas na terenie 46 stanów i Amerykańskich Wysp Dziewiczych potwierdzono 805 przypadków uszkodzenia płuc u palących e-papierosy. J
  • 3140 / 253 / 0

Zwężone źrenice, reszty nie pamietam z tych co opisujesz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 164 / 0

Jakie czules konkretnie działanie oprócz tych zmniejszonych zrenic? Nic nie brales poza tym? Ja to lykalem juz kilkanaście lat temu i zero działania jak dla mnie.
  • 3140 / 253 / 0

Już opisywałem w tym wątku działanie tianeptyny. Opio, ale dziwne, ale opio.

Tu np. mistrzu masz profil farmakologiczny tianeptyny z którego wynika, że właściwie jedyne stwierdzone oddziaływanie ma na receptor opioidowy mi https://en.wikipedia.org/wiki/Tianeptin ... codynamics .

Ja szczerze mówiąc byłbym ciekawy jak zadziała iv, gdyż wiadomo np. jak duże różnice w takim podaniu są np. przy trampku. A tu jest gotowa własciwie czysta substancja, nie trza sie jebać.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 197 / 2

When co-administered with morphine, tianeptine prevents morphine-induced respiratory depression without impairing analgesia
To jest moim zdaniem najciekawsze, można by z tej tianeptyny zrobić taki nalokson, który zabezpieczy przed uduszeniem się, ale nie zbije fazy. win-win :-)
  • 52 / 1 / 0

125mg p.o. zadziałało na mnie jak 240mg kody, długo wchodziło bo około godziny (sic!) ale po tym pogrzało z 2 godzinki peak i dalej wyczuwalna była bardzo lekka sedacja
niestety wystąpiły dosyć silne nudności, więc polecam sie zaopatrzyc w aviomarin czy cos takiego
ciekawe w tej substancji jest to jak słabo agonizuje ona receptor kappa odpowiedzialny za wzrost tolerki, ciekawe czy przekłada się to na praktyke
  • 3140 / 253 / 0

Ciekawe czy te sole nadają się do waporyzacji?
  • 3140 / 253 / 0

Powiem wam, że ta wersja sulfate się nie nadaje do niczego poza io i ew ia. Nie rozpuszcza się ta tianeptyna w wodzie, donosowo dziadostwo, wapo sie pali. Jestem ugrzany tym dziadostwem, ale wypiłem troche i troche ia. Nie da się inaczej tego ;/

Ojej rozkręca się. Całkiem przyjemnie... No przyjemnie.

Wydaje mi się, że z tym zatykaniem żył to nie wina wypełniaczy tylko samej tianeptyny, która ni chuja sie nie rozpuszcza w wodzie.
  • 1194 / 95 / 0

Tianpentyne próbowałem 3razy po 37,5m wychodziło 112,5mg żadnego działania opoidowego nie uświadczyłem tylko jeszcze jako bonus nasilenie lęków.
Podobno w Rosji jest ten lek nadużywany, mi ten lek w wyższych dawkach nie przypasował.
Toksyczną klomipraminę jadłem w dawce 450mg i dawała mi fajny efekt przeciwlękowy i przeciw-fobiczny.
Podsumowując wątpię żeby konwencjonalne antydepresanty , dawały jakiś efekt opoidowy czy euforyzujący efekt , ale czasami mocniej przeciwlękowo mogą zadziałać.
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata