Tauryna - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 200 / 14 / 0

400mg tauryny jest w małej puszcze redbula. Tauryna (i glicyna też) nie posiadają form "L-tauryna" i "D-tauryna", po prostu tauryna to tauryna:)
  • 1 / / 0

Ja także na początku swojej przygody z tauryną miałem wahania nastrojów i samopoczucia. Miałem źle dobraną dawkę. Po wizycie u odpowiedniego specjalisty wszystko się zmieniło. Tauryna jest aminokwasem , która wpływa na wiele aspektów w organizmie człowieka i mimo wszystko warto ją stosować. Zacytuję słowa specjalisty w tej dziedzinie:

"I tak suplementację tauryną powinny rozważyć osoby:

- pozostające na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej, bo te diety narażają na niedobory tauryny,
- chore na choroby wątroby, nerek, nowotwory i cukrzycę – ich organizmy mogą nie wytwarzać odpowiednich ilości tauryny,
- bardzo aktywnie żyjące, starsze i w podeszłym wieku – wskutek nadmiernej eksploatacji ciała i / lub jego starzenia się własna produkcja tauryny może nie zaspokajać w pełni zapotrzebowania na ten aminokwas,
-osoby, którym nadmiernie wypadają włosy."

źródło https://sklepzsuplementami.com.pl/taury ... -taurynie/

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Są zarzuty dla polskich marynarzy, który zostali aresztowani w Meksyku

Rozprawa przed sądem w Ciudad Victoria trwała równo pięć godzin. Kapitanowi, pierwszemu oficerowi i spawaczowi miejscowy prokurator zarzucił przemyt narkotyków i ukrywanie zakazanych substancji.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata