11 lipca 202601hfa pisze: No pojebane te młode farmaceutki bohaterki i jeszcze ta cena 30zł za 16 tabsow no ja już w chuj nie waliłem kody bo cena + kłócenie się z tymi babami i ten ich tekścik "ja wiem po co panu to" jakbym jej kase z portfela zajebał i poszedł tjokodin do apteki zakupić xD
Jakby te 240mg klepało tak jak za pierwszym razem to takie teksty by mogły mieć miejsce no przecież jakbym chciał się naćpać to bym se sztuke fety wziął i dycha by mi została na farta
pojebane kurwa cn?
I do them drugs to stop the f-food cravings
~Lana Del Rey "Boarding school"
To jest skandal k napisze o tym do Ryszarda Cebuli z programu pod Napięciem!
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
I do them drugs to stop the f-food cravings
~Lana Del Rey "Boarding school"
12 lipca 2026qIZd4b8lz4f2ydK pisze: Czemu nazwa została zmieniona na v6 ? Wcześniej było v4 z tego co pamiętam, a pamiętam dobrze ;)
może jest na sali ktoś kto zajebal takiego mixa po którym zapomnial, że jest narkomanem?
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
ja trzeci tydzień, za to truję się schizofrenicznym zolpiddemem xD
02 sierpnia 2026Poluska pisze: prawie miesiąc bez kody i wiecie co? Polecam na 150mg grac w leauge of legends. Nic, ale to NIC nie wkurwia i sie lepiej skupic<33
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Gang opioidowy rozbity. Cztery młode kobiety nie żyją, 17 zatrzymanych
Policja rozbiła grupę przestępczą handlującą opioidami w całej Polsce. Śledczy łączą jej działalność ze śmiercią co najmniej czterech młodych kobiet w Krakowie. W sprawie zatrzymano 17 osób, w tym lekarza anestezjologa, który wystawiał recepty za pieniądze.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
