Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 4 z 5
  • 2880 / 962 / 0
bardzo pomocne narzędzie. pomogło mi rozwiązać kwestię ekwiwalencji Palexii (tapentadolu) w stosunku do oksykodonu oraz innych środków z tej grupy.

pozdrawiam wszystkich oraz autora narzędzia!
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 99 / 32 / 0
Jeju ale piękna sprawa, gratuluje autorowi, zrobione po mistrzowsku! Może skończą się wieczne pytania o ekwiwalenty, tym niemniej pamiętajmy, że każdy organizm inaczej reaguje i działanie też, może być silniejsze, bądź słabsze niż tabela wyznacza, w końcu to ekwiwalenty anelgetyczne.
Wciąż, świetna robota!
Degustator wytworów firmy Molteni Farmaceutici
  • 412 / 52 / 0
Czy ktoś zrobił stronę WWW do tego. Przydałaby się dla wielu osób pytających na forum oraz poza nim. Jeżeli chcecie mam kontakt do osoby, jest mi winna przysługę i zrobi za darmo.
  • 4603 / 2184 / 1
@mariusz9984 Oczywiście. Możesz pobrać plik źródłowy z danymi i przerobić na stronę www, bądź inną formę interaktywną łatwą do obsługi. Jak coś pisz na pw.
  • 20 / 8 / 0
Czy jest ktokolwiek w stanie dodać do tego heroinę? (W postaci czystej)

Jeśli nie to czy ktokolwiek ma chociaż mniej więcej przełożenie heroiny na majkę??
  • 545 / 116 / 0
@Szczekacz
Myślę że dodanie heleny może zmylić osoby które dostają różnie żeniony temat bo jeden dostanie 1:5 gdzie 5 to laktoza a inny 1:2 i sie przekręci.
Chcemy świadomych użytkowników tego systemu a nie martwych.
  • 20 / 8 / 0
@techniczny

W sumie to prawda, ale z drugiej strony, jak proporcja będzię do czystej heleny (a takiej wiadomo że nikt nie dostanie) to raczej nikt się nie przekręci a ewentualnie weźmie za mało żeby coś poczuć, będzie wtedy dość spory bufor bezpieczeństwa no i każdy ogarnięty użytkownik przełoży to już sobie na swój własny towar wedle różnicy w dawkowaniu. To w sumie tak jak z podawaniem dawkowania w FAQ helu. Jest podane dla czystej więc, ewentualnie ktoś nic nie poczuje bo silniejszego towaru mieć przecież nie będzie.
  • 545 / 116 / 0
@Szczekacz

Na Wrocławiu jakiś czas temu znajoma dostawała z domieszką fenta więc ciężko mi się zgodzić z dodaniem heroiny do tabeli. Wszystkie te opioidy i opiaty są na ogół w formie tabletek standaryzowanych na jakąś zawartość konkretnej substancji a w prochu z ulicy może być wszystko. Wystarczy wspomnieć o fentowych analogach czy pink-heroin na ulce po której się powykręcało w chuj ludzi i podludzi. Najlepiej jest określić % mocy w odniesieniu do morfiny orientacyjnie +/- gdzie już łatwo przeliczyć sobie ale bez dokładności excela bo trzeba by brac poprawkę na to że hel roznic sie moze o 100% mocy jeden od drugiego a na dodatek moc przy podaniu p.o. ma się nijak do aluminium czy pukania po kablach.
  • 20 / 8 / 0
@techniczny

No dobra, teoretycznie masz racje, nie uważam że to narobiło by specjalnych szkód komuś kto i tak puka helisko ale masz argument plus to wasza zabawka więc nie było tematu. W sumie faktycznie można to jakoś sobie z morfiny wywnioskować
  • 20 / 8 / 0
A tak, w ogóle to z ciekawości mimo wszystko sprawdziłem tą tabelkę.... Czy wy jesteście pewni tego co tam podajecie? Bo według tej tabeli 240mg oxycodonu to jest 4.8g kodeiny... Nie chcę się tutaj zaczynać gównoburzy, ale to jest niemożliwe żeby to był dobry przelicznik. Bo ja 240mg oxycodonu podaje sobie dożylnie a 30 opakowań thiocodinu by mnie po prostu zabiło. Też dziwny bardzo jest ten przelicznik oxycodonu do morfiny 2:1. heroina do morfiny wydaje mi się mieć taki przelicznik ale oxycodon jest jednak nieco słabszy.

40mg oxy to według tabelki 800mg kodeiny.

Podczas gdy taka dawka oxy to normalna solidna dawka na pierwszy raz. kodeiny? Za nic w świecie, zjedzenie 800mg kody na pierwszy raz to zgon.
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.