Jeśli już to bym dawki do 200mg sulpi i 1 flupentiksolu. No ciekawe czy podbiją się nawzajem czy przegną pałkę do działania neuroleptycznego. Jeśli by się podbijały to mi się rodzi pytanie czy możnaby dorzucić jeszcze amislupryd (choć ten już na 90% by przegiął do neuroleptyka z sulpirydem). Pozostaje ci to chyba osobiście sprawdzić. Ja nigdy nie miałem jednocześnie tych dwóch leków, a nawet nie wpadłem, że możnaby tak kombinować, good for you.
Zrób jak AdBunio i powiedz "sprawdźmy to!", a ja czekam z ciekawością na wynik testów.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Ja stosuje abilify 15mg i fluanxol 3mg razem
raczej nie obcinają mi dopaminy (doktor stwierdził u mnie problemy z jej brakiem) i gdy mu zaproponowałem owy zestaw to pokiwał głową.
Także w Twoim wypadku takie 200mg sulpirydu i 1.5mg fluanxolu może mieć sens. pozdro
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Czy kawa zmniejsza skuteczność leczenia depresji?
Naukowcy odkryli, że podstawą terapii stosowanych w leczeniu depresji opornej na leczenie jest wzrost stężenia adenozyny. Do tych metod leczenia zalicza się podawanie ketaminy oraz terapię elektrowstrząsową (ECT). To odkrycie skłoniło badaczy do zadania na nowo pytania o wpływ spożycia kawy na depresję. Czy częste picie kawy rzeczywiście działa ochronnie, jak wykazują liczne badania, czy może utrudniać skuteczność leczenia?
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
CBŚP zlikwidowało nielegalne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono ponad pół tony klofedronu
Skuteczne działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnej fabryki syntetycznych narkotyków na Dolnym Śląsku. Zatrzymano jedną osobę i zabezpieczono znaczne ilości wyjątkowo niebezpiecznej substancji.
