Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 140 / 2 / 0

@C18 myślę, że efekt byłby chujowy, na Twoim miejscu na samym początku zrobiłbym sobie ogólne badania, w tym testosteron, wtedy można kombinować. I nie gadaj, że dorastanie w ściśle żeńskim otoczeniu implikuje mentalne spierdolenie i niemęskość, bo sam dorastałem wśród dwóch kobiet i dziewczyny, a męskość i cała gama cech kojarzonych z samczym charakterem się zgadza. Pewne jest to, że zdrowa dieta i solidne ćwiczenia siłowe wyjdą Ci na plus, jak już to imo coś lekkiego jako hormonalny boost, ale najpierw badania.

Osobiście ćwiczę ze dwa lata, co prawda niezbyt regularnie i solidnie, ale efekty niezłe. Chcę przeprowadzić jakiś lekki 4 albo 6 tygodniowy, zależnie od samopoczucia i efektów, cykl na metanabolu. Mam też egistrozol, którego malutkie dawki mógłbym podjadać, co by cycki nie urosły, he he. Planowałem niską dawkę metanabolu, ze 20mg dziennie, oto pytania:

1. Będzie potrzebne coś na ten słynny odblok przy takim lekkim cyklu jak już go skończę?
2. Skąd wziąć legitny metanabol? Po wygooglowaniu 'sterydy' jest od cholery stron .biz, .co i innych, które mają cenniki i podany kontakt, ale jakoś trudno mi temu zaufać.
  • 472 / 9 / 0

na takich stronach na 99% sprzedają wyjebki, robią undera dają etykiete a wlewają sam olej

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

W Essex zmarło pięć osób, które prawdopodobnie zażyły narkotyki z tej samej partii

Policja ostrzega każdego, kto rozważa zażywanie narkotyków klasy A w rejonie Essex, że bada związane z nimi zgony pięciu osób.
Użytkownik nieaktywny
  • 813 / 2 / 6

O sterole jakie kolwiek najłatwiej jest właśnie na siłowni. Zakręć się przy kimś i z czasem podpytaj. Dostęp do sterydów złapałem po pół roku ćwiczeń na swojej siłowni :)
  • 140 / 2 / 0

@C18 natknąłem się na wiki przypadkiem na Twój przypadek:
Examples of acquired causes of hypogonadism:

Opioid Induced Androgen Deficiency (resulting from the prolonged use of opioid class drugs, e.g. morphine, oxycodone, methadone, fentanyl, hydromorphone)

@dzonty właśnie mi to tak podejrzanie wyglądało, szukam dalej

@szpak123 pewnie i masz racje, ale ja ćwiczę w domu, więc ta opcja odpada
  • 344 / 4 / 0

Zdecydowałem, że rezygnuje z oxymetholone i padło na trenbolon :D

Teraz tylko pytanie czy jest sens brać go w tabletkach i łykać powiedzmy 100mg co dwa dni czy nie ma sensu?
Zdaje sobie sprawe, że iniekcja 50mg co drugi dzień była by mimo wszystko lepsza, ale na samą myśl o tak częstym kłuciu robi mi sie slabo...
Może te 100mg co 2 dni w zestawieniu z boldenonem i tak ta zajebisty efekt??

Dziwna dyskusja odnosnie skodliwości rc, a sterydów :nuts:
Rc'ki na dobrą sprawe nie wiadomo jak bardzo mogą skodzić (miałem przykład gdy po miksie hometa z 4-AcO-DMT trafiłem erką na szpital...), a sterydy są dokladnie przebadane, skutki są znane, w miare bezpieczne dawkowania i okres stosowania jest znany
oraz znane są metody zapobiegania i ochrony przed skutkami ubocznymi czego zdecydowanie o RC nie można powiedzieć.
  • 472 / 9 / 0

ciekawe w jaki sposob trenobolon jest przebadany? Jezeli on nawet nie jest lekkiem....
Inj trenobolon marki cyber to złoty gral kulturystyki nie ma podobno niczego bardziej pożadanego ja polecam inj
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Co do szkodliwosci sterydow. Arnold Schwarzenneger napierdalal je przez kilkadziesiat lat, a zyje i ma sie zajebiscie dobrze.

Wniosek: w dobrych rekach sa tak zdrowe, ze bylyby polecane przez Instytut Matki i Dziecka %-D , gdyby nie fakt, ze przerozne pojeby napierdalaja to w dziesieciokrotnie wiekszych dawkach, niz trzeba, nie jedza odpowiednio i na dokladnke pija i cpaja do tego.
  • 344 / 4 / 0

dzonty pisze:
ciekawe w jaki sposob trenobolon jest przebadany? Jezeli on nawet nie jest lekkiem....
http://m.toxsci.oxfordjournals.org/cont ... 2/202.full

Dokształciłem sie troche i jednak warto wybrać forme do i.m.
Nie cierpie sam sie kłuć, więc jeśli nie znajde jakiejś pielęgniarki to padnie na moją lube %-D
  • 2456 / 11 / 0

Skąd ogarnąć leki na odblok? Te hcg i to na c, clomix czy jak tam kurwa.

Pójść do rodzinnego i wyjebać jaka jest sytuacja ? Wkręcić że już napierdalam i potrzebne będzie na odstawkę
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Mozesz najpierw zajebac cykl, pojsc do lekarza nakoksowany, powiedziec, ze Ci sie skonczylo i jesli ten bedzie spoko, to dostaniesz te leki na odblok.

Teoretycznie dilerzy tez powinni to miec. W praktyce mnostwo ludzi napierdala bez odbloku i zyje.

Jak ktos sie wkreci w temat, to wali roczne cykle bez przerwy praktycznie.

Po 100 metki nie trzeba odbloku, amen.

Osobiscie wole miec swoje wlasne wlosy na glowie i nie wygladac na ciele jak malpa oraz miec jadra normalnych rozmiarow, wiec wybieram wolnosc od sterydow. Niektorzy maja to szczescie, ze sa niepodatni skutki uboczne.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata