Idąc tym rokiem rozumowania i nie sprawdzajac tez dokładnie metabolizmu moze taki aviomarin jak przy kodeinie kosztem euforii wzmacniac to "rekreacyjne" dzialanie
Masz na myśli sok z grapefruita w kontekście tianeptyny?
09 kwietnia 2023mucha__ pisze: @zburzony ale Ty z tego co po forach pamietam to już wszystko testowales i nie wiem czy jesteś najlepsza próba badawcza xd
Zastanawiał się czy na tianeptynie po 3 miesiącach dołożyć worioksetyne czy odstawić CT tianpe i zacząć worio
Nie umiem jeszcze powiedzieć więcej czy wortioksetyna się sprawdza na kognicję chociaż mam wrażenie że jest lepsza koncentracja na 10 mg.
Musze sie zagłebić w farmakokinetyke tego leku, bo jego mechanizm jest istnie.magiczny i pokładam w nim nadzieje i przy adhd, ktore sam posiadam i ciezka depresje ktora przybija do łożka.
A, alkohol niestety nieweluje jego fantastyczne działanie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psiloshrooms25.jpg)
Psychodeliki mogą wspomagać onkologiczną psychoterapię i leczenie alkoholizmu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/image-1-1038x692.png)
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych
W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cannabe-a.jpg)
W Sejmie dyskutowano o depenalizacji marihuany. Co wynika z najnowszego raportu?
W Sejmie odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany. Podczas spotkania zaprezentowano raport „Między potrzebą a kontrolą” dotyczący aktywnych użytkowników marihuany w Polsce. Temat wywołał sporo emocji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/profesor.jpg)
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku
Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.