spoźniam się,bo... biorę amfetamine

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 12 / / 0

Jak jestem na speedzie,włącza mi się zwolnione tępo,brak poczucia czasu i pełna koncentracja na wykonywaniu danej czynności
(jak coś zacznę robić,ciężko mi przestać)
Przez to wszędzie się spóźniam :-/ .Macie na to jakiś sposób? jak to kontrolować?
  • 443 / 9 / 0

Nie bierz.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Spacerował w piżamie niosąc poroże. Miał marihuanę

Policjanci z Krakowa zatrzymali rano nietypowo zachowującego się mężczyznę. Był ubrany w niebiesko-żółtą piżamę i niósł okazałe poroże renifera. Okazało się, że był pod wpływem marihuany, którą miał też przy sobie.
  • 2790 / 234 / 0

kwasiarz za wiele wymaga
ja bym zaczął ustawiać sobie po prostu budziki na komórce/zegarku i elo
przy okazji możesz sobie ustawić budzik przypominający o przyjebaniu węgorza
  • 307 / 15 / 0

Też tak mam. W gazie po prostu częściej rozpraszam się jakimiś gównoczynnościami. Tu coś poukładać, tu przetrzeć i czasem aż nie mogę uwierzyć, że podsumowując czasowo jestem aż tyle w plecy.
  • 104 / 16 / 0

Ja mam wlasnie na odwrot. Moge sie zlapac stu rzeczy na raz, zadnej nie kończąc.

Ostatnio zacząłem wiec to kontrolowac, bo taki dżez czasem robilem ze chwilami ciezko bylo.
  • 176 / 37 / 0

Jak to czytam to chyba jestem ewenementem bo ile bym scierwa nie zjadł to zawsze milion rzeczy na raz każda kończę i zawsze jestem przed czasem jak mam gdzieś terminy jakieś
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata