Sposoby konsumpcji

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 94 / / 0

ja zawsze rozpuszczam w pol litrze soku 100 procentowego typu Hortex i jakos daje rade wypic
  • 23 / / 0

A co do zwolennikow sypania cipacza do kapsulek, polecam kapsulki Rapab. U mnie sie zajebiscie sprawdzaja.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kanada: Uprawiać marihuanę można, ale nie należy z tym przesadzać

Policja okręgu York aresztowała trzech mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie w ilości znacznie przekraczającej dopuszczalną przez prawo normę.
  • 9 / / 0

Update - ładowałam teraz suchy towar, nadal w małe kapsułki i tę samą ilość (1,5 g). Zajęło mi to nie więcej niż 15 min. Sądzę, że tyle na rzecz braku mdłości, opuchnięcia przełyku etc., można poświęcić. W dodatku wchodzi gładko, równo i jak trzeba ogólnie.
  • 1 / / 0

wziąłem nosem i mam rozwalone oczy (praktycznie brak źrenic i białka są bordowe ), i faza jest dziwna :/ wziąłem (0,5 g) spływ jest okropny. Nie polecam
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0

Nosem? Współczuje inteligencji...

ETF

• 1027 / 1 / 0

Ja pierdole, a zastanawiales się czy w ogole można do nosa? albo czytałes o tym? bo raczej wątpię...
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0

Przeczytał że halucynacje, wyszedł biały "proszek" i poszedł po bandzie. Bądź kituje.

ETF

• 1027 / 1 / 0

Albo przeczytał że chujowy smak i wolał wjebać do nosa. O ile właśnie nie ściemnia.. ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 263 / / 0

cipacz nosem,to ponury zart chyba. Ludzie jednak sa popierdoleni bez dwoch zdan nie da sie tego ogarnac rozsadkiem
  • 748 / / 0

a nosem to w ogóle coś klepie?
śmiejecie się z gościa a próbował ktoś w ogóle?
Ostatnio zmieniony 23 października 2012 przez forest666, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata