SGT-67

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

• 543 / 35 / 0

SGT-67.png

Indole-3-carboxamides are a class of designer drugs which are known as synthetic cannabinoids. Examples of these include compounds such as 5F-APICA (“STS-135”). SGT-67 (5F-CUMYL-PICA) is an analogue of 5F-APICA with the N-adamantyl group replaced by an N-cumyl group. 5F-CUMYL-PICA is believed to act as an agonist at cannabinoid receptors.

Ktokolwiek miał stycznosc z sgt-67? jakie dawkowanie?

Dodano strukturę i opis związku. | STR88
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 7036 / 1263 / 2

Moze jakies informacje?
Indole-3-carboxamides are a class of designer drugs which are known as synthetic cannabinoids. Examples of these include compounds such as 5F-APICA (“STS-135”). SGT-67 (5F-CUMYL-PICA) is an analogue of 5F-APICA with the N-adamantyl group replaced by an N-cumyl group. 5F-CUMYL-PICA is believed to act as an agonist at cannabinoid receptors.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

"Mój syn pali marihuanę, a ja go w tym wspieram". Dlaczego?

"Zrobiliśmy to, co robią rodzice, którzy kochają swoje dzieci, którzy mają zasoby. Poszukiwaliśmy ekspertów: pediatrów behawioralnych, naturopatów, zielarzy, alergologów" - pisze Wayne Scott, pisarz i felietonista "Huffington Post" i wyjaśnia, dlaczego pozwala nastoletniemu synowi leczyć problemy ze zdrowiem psychicznym za pomocą marihuany.
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata