Seks po kokainie - jak u was to wygląda ?

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 32 / / 0

dokładnie to mialam na mysli w takich połączeniach i to dla faceta tylko jest groźne
dlatego najlepiej nie pić do tego, sama kokaina powinna stykać
  • 7 / / 0

Nie ma problemu zawsze mi staje tylko trzeba sie wkrecic w akcje, a ruchanie jest wtedy nieziemskie

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

"Nie zadziera się z urugwajskimi celnikami". Przechwycono "rekordową" ilość kokainy

Urugwajskie służby przechwyciły niemal 6 ton kokainy, co - jak podkreślają - jest rekordową ilością w historii tego kraju. Najpierw skonfiskowano 4,4 tony narkotyków w porcie Montevideo, a kolejne 1,5 tony znaleziono później na ranczu. Urugwaj coraz częściej jest wykorzystywany jako punkt przerzutowy do transportu narkotyków z Ameryki Łacińskiej do Afryki i Europy.

D7

• 2 / / 0

U mnie po koksie podniecenie na maxa i dłuższy sex;)
  • 177 / 3 / 0

ile tematu przyszykować na pierwszy raz dla dwóch osób do zabawy około 8 godzin? czytałem że po 45 minutach puszcza pierwsza kreska i trzeba poprawić
  • 269 / 23 / 0

Dobrego by wystarczył gram, 30mg co pół h na osobę
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 603 uczestników Wejdź na czata