Schizofrenia - wątek ogólny

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
  • 174 / 10 / 0

Też mogę się pod tym podpisać, tyle że ja wiedziałem od zawsze, że mam schizofrenię, co nie było w stanie zabić chorych myśli.
Prawdziwsze urojenia (przekładające się nawet na rzeczywistość [doradzam książkę o schizorenii pewnego polskiego autora avaible at https://duckduckgo.com tz. trzeba wpisać schizofrenia książka czy coś]) zaczęły się właśnie po paleniu baki, prowadząc też do lęków..
Halucynacje, zaczęły się dopiero po braniu euforyków/stymulantów.
Branie narkotyków to wprost błaganie o chorobę psychiczną.
:hug: Nic nie będzie dobrze.
  • 336 / 29 / 0

20 stycznia 2018sclass pisze:
psychozy amfetaminowe mozna przeczekac, wystarczy 3 dni odizolowac sie od ludzi i samo przejdzie
Tak bo przy paleniu
Problem jest tego typu,że 3-5% ludzi podatnych na schize po jaraniu u nich aktywowany jest gen,który był jakby w uśpieniu...Po aktywacji tego genu te osoby nie będą palić,bo w głowie dzieje im się terror.To są kwestie bardzo osobnicze,bo ja jarałem bardzo długo,dużo i miałem z tego tylko dobrą zabawę,a czas spędzony z Marią Konopnicką wspominam jako pozytywny relaks.

Tu były przeprowadzone badania na ludziach i zwierzętach
marihuana zmienia strukturę mózgu
Badanie zostało przeprowadzone przez naukowców z Northwestern University i Massachusetts General Hospital/Harvard Medical School oraz opublikowane na łamach magazynu „Journal of Neuroscience.

http://natemat.pl/103823,nawet-sporadyc ... lne-szkody

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa złapany z kokainą w centrum Wrocławia

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa Łukasz Ł. złapany przez wrocławskich policjantów na zażywaniu kokainy. Do zdarzenia doszło w nocy piątku na sobotę.
  • 16 / / 0

W jaki sposób zdiagnozowali u was schizofrenię ?
  • 4 / / 0

Na jakie narkotyki możecie sobie pozwolić? U mnie wykryli zaburzenia schioafektywne od ponad roku biorę olanzapine i właśnie ja odstawiam paliłem ganje i jednorazowo brałem grzyby w ilości 1,2g, było wszystko okej ale jak się zjarałem mocno po miesiącu to miałem puls ze 140 czy mogę brać opio? Nie mogę dostać psychozy bo mnie wyrzuca z lek xD
  • 2784 / 352 / 0

Jednorazowo opio tak dla Schizofrenika, człowiek się zrelaksuje, nie ma mowy o złym doznaniu.

Tylko jest jedno ale, jeżeli się wjebiesz w opio to będziesz w ciągu to odstawienie pogłębi ci dana schizofrenie i inne choroby. Także się zastanów.
  • 4 / / 0

A co z grzybami myślisz że mógłbym sobie pozwolić po odstawieniu np za 2lata z większą ilością? Dodam że psychoza była od amfetaminy
Wróć do „Choroby i interakcje z substancjami”
Na czacie siedzi 421 uczestników Wejdź na czata