Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 308 / 28 / 0
Pozwoliłem sobie założyć ten temat-agregat ponieważ od dawna wiele sklepów z rc sprzedaje liquid'y do e-papierosów z różnymi kanabinoidami. Są one niestety nieproporcjonalnie drogie w stosunku do robionych własnoręcznie maczanek, a i wysyłka takiego płynu o nieznanym składzie i proporcjach to zawsze większe ryzko niż kupno prochu i wykonanie liquidu o pożądanych właściwościach. Próbowałem znaleźć informacje na temat ich produkcji za pomocą forumowej szukajki, ale nie bardzo mi szło, wszelkie wskazówki są rozproszone po masie różnych postów a technicznych porad jak się do tego zabrać po prostu brak. Ponieważ taki sposób zażywania kanna jest zdecydowanie bardziej elegancki i zwyczajnie mniej przypałowy od dłuższego czasu planuję zrobić taki liquid na własny użytek %-D
Ze strony technicznej chciałbym dowiedzieć się jakie powszechnie dostępne kanna się do tego nadają i jak się do tego zabrać? Czy cały proces sprowadza się zwyczajnie do rozpuszczenia pożądanego kanna w gotowej bazie? Czy powinienem postępować zgodnie z wskazówkami z tematu o produkcji maczanek i tylko zmienić podkład z roślinnego na gotowy liquid? Wszelkie informacje będą bardzo przydatne, oczywiście gdy już uda mi się zrobić własny c-liquid podzielę się wszelkimi radami.

Edit: stworz-wlasny-liquid-kannabinoidem-t43630.html tutaj jest trochę sensownych rad, można by scalić te tematy.
Spoiler:
Posty: 1 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.