Salvia Divinorum - Wątek Ogólny

Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) - dyskusja o ekstrakcji, paleniu i uprawie
Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki, Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

co polecacie na pierwszy raz ekstrakt 5x czy ekstrakt 10x ktury mocniejszy i na pewno zadziala?

Użytkownik nieaktywny
  • 139 / / 0

ktury? bury.
Poczytaj... Jest multum INFO na ten temat w necie.
A najlepiej kup x20 w zachodnim sklepie - na pewno zadziała. :-)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Chcieli przenieść magazyn, zaskoczył ich policyjny nalot

Magazyn, w którym przechowywane były zabronione substancje mieścił się w mieszkaniu na terenie Wesołej.

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

Polecam przeczytać FAQ znajdujący się w tym dziale.

Chyba oczywiste, że ekstrakt x10 jest mocniejszy od tego x5.

Pewności nie masz, że zadziała, jednak jest spora szansa, że tak będzie i to przy obu ekstraktach.

Moim zdaniem lepiej kupić x10, ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z szałwią, to wybierz x5.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2006 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

• 32 / / 0

Ja juz niedlugo bede poraz kolejny probowal szalwie nie mam juz jakich kolwiek obaw przy tej dawce milosci i bezpieczenstwa podczas tripow jaka mi dawala to uczucie czuwania i chronienia mnie jakies osoby juz jej sie calkowicie nie obawiam i czuje ze bedzie swietnie i bedzie to bardzo ciekawy trip sposob palenia takze bedzie udoskonalony takze coming soon

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

Jak nie zadziała to spróbuj ekstraktu 40x albo Horse Killer Salvia 40x, do kupienia w brytyjskich etnoshopach. Ktoś próbował może??

Użytkownik nieaktywny
  • 139 / / 0

Ja nie, ale przyznam, że mam ochotę. Myślę, że w ferie się sprawdzi. ;)
P.S. Nikt w Polsce nie zna miejsca, gdzie można dostać ten miły mix? :D

• 97 / 2 / 0

Kiedy najlepiej zamówić sadzonke. Moze być na początku marca? Salvia bedze stać na parapecie.

• 763 / 1 / 0

na pewno jak nie będzie już ryzyka przymrozków, może raczej połowa. wystarczy, aby sadzonka była chwilkę na mrozie, a będzie już nie do odratowania (jedyna nadzieja wtedy, że korzenie nie przemarzły).
może też ktoś z tego forum ci sprzeda? zawsze będzie trochę taniej. na www.salvia.com.pl wg mnie cena jest zawyżona. jak już rozpoczniesz chodowlę daj znać

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Takie ogólne pytanko jeśli chodzi o palenie (wlasciwie kilka pytan):
- Jesli palę susz pierwszy raz to ile g mam tego wziąć za jednym razem (zeby cos fajnego sie dzialo, zeby zadzialalo mocno) (nie znam się, sorki za takie pytanie)
- Jest po tym efekt czerwonych oczu? (jak po MJ?)
- Po jakim czasie wszystkie efekty zanikają? czytałem, że góra po 2h, ale czy po tych 2h to już koniec czy moze jakieś zaćmienie umysłu bedzie sie utzrymywac (czy cos w tym stylu, nie znam się na tym)

Prosze was o szybkę odpowiedź i sorki za typowe pytania, ale jednoznacznej odpowiedzi to ja nie znalazlem na te pytania.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2006 przez marek_merlin, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / 4 / 0

Na mnie susz nie działa, nie potrafię sie zaciągać pożądnie i trzymać dymu w płucach, ponieważ nie palę papierosów.
Za to extrakt x10 działa na mnie idealnie, lekkie zaciągnięcie przytrzymanie dymu kilka sekund i odpływam... :rolleyes:
Wróć do „Salvia divinorum”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata