Risperidon - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 326 / 4 / 0

mozna tydzień po zastrzyku zarzucić 6 apb ? bo ziomek mnie pyta
  • 7241 / 719 / 0

@koziq321
Nie polecałbym, po zastrzyku w organizmie utrzymuje się dalej risperdal.Prawdopodobnie osłabi działanie 6 apb.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Tajlandia: Policja przejęła ponad tonę metamfetaminy

Tajlandzka policja poinformowała w poniedziałek, że podczas serii obław skonfiskowała ponad tonę metamfetaminy w formie kryształów, a także przejęła w tym miesiącu ponad 10 milionów tabletek tego narkotyku.
  • 326 / 4 / 0

osłabić osłabi ale czy jest to groźne czy tylko osłabi ? typ i tak i tak pewnie to zarzuci
  • 1 / / 0

Hej, pierwszy raz tu jestem ale mam pytanie XD dostałam ten lek od psychiatry, bo byłam "niebezpieczna" i ponoć ma mi to pomóc, ale martwi mnie, czy wpłynie to negatywnie na moją naukę do matury? boję się, że chciała mnie ustabilizować dla dobra innych, a zastanawiam się, co z moim dobrem. Mam być na 1 mg (pół rano i pół wieczorem), czy jest szansa że to pomoże, a nie popsuje mi nauki? Wyciszy lęki i agresję ale nie zepsuje koncentracji? Może mnie totalnie ogłupić pod względem uczuć, bylebym była w stanie się przygotować do matury. Da radę? Czy się martwić?
  • 3 / / 0

Biorę rispolept risperidon 1 mg przez 11 miesięcy na nerwice natręctw do tego biorę sulpiryd i asertin sertralinę brakuje mi dopaminy jeżeli odstawie rispolept risperidon podskoczy mi dopaminy czy zamienić sulpiryd na fluanxol flupentiksol

W dyskusji używamy nazw suvstancji, a nie nazw handlowych leków. taurinnn
  • 39 / 3 / 0

Brałem kiedyś risperidon przez kilka miesięcy ale miałem problemy z bólami serca, jest to naprawdę mocny lek według mnie mocniejszy od olenzapiny ma przy tym też więcej skutków ubocznych więc musiałem zmienić leki. Czy problemy z sercem zdarzają się po tym środku często?
  • 7241 / 719 / 0

@Trimasz
Raczej nie, może masz jakąś wadę serca.Udaj się do kardiologa - lepiej dmuchać na zimne.
  • 12 / / 0

Jakie mogą byc efekty wzięcia na raz kilku mg risperidonu? Tak do 10max.
  • 41 / 7 / 0

Zastanawiałem czemu tak źle się czułem na drugi dzień po risperidonie. To wyłącznie jego zasługa. Jestem zdrowy i szukałem sedacji,a w zamian dostałem tragiczne samopoczucie. Wątpię nawet, żeby choćby jednej Chorej osobie "to coś" pomogło.
  • 508 / 34 / 0

Kolejna negatywna opinia o tym leku. Dla mnie to nawet nie lek tylko trucizna. Może w końcu wycofają to i wprowadzą nowe, dobre leki. To jakaś kpina że w tych czasach takie leki są używane i to dość często przez tych pseudolekarzy. Chlorprotixen następny w kolejce do odstrzału
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata