Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 31 / 1 / 0
Jestem strasznie wkurzony, myślałem że bedzie sie dało normalnie ściagnąć otoczkę pokruszyć i walić iv jak lubię, a tu glut powstaje... rozumiem ze nie istnieje szansa jakiejś przeróbki tego?

Moj kolega jechał z podchala do mnie do Krakowa żeby mi to dać a chyba pozostaje oral :/ kurde chętny jestem na to zajebiste wejście iv a tu nic... I jeszcze towaru nie ma.

Taki rantujący post trochę :D
  • 87 / 13 / 0
Nie da się przerobić Reltebonu do podania dożylnego, przynajmniej domowymi sposobami.

Z tym zajebistym wejściem po oxy IV to grubo poleciałeś, oprócz natychmiastowego działania oksykodon nie ma wejścia przy podaniu dożylnym.
  • 1965 / 368 / 0
Jak to kurwa nie ma,ma i to intensywne.Tylko takie jakby opóźnione ze 2 sekundy,w przeciwieństwie do morfiny na przykład.
widzialem nieskonczonosc
  • 83 / 8 / 0
IMHO też nie ma wjazdu oksy, a reltebon da się przerobić.
  • 37 / 4 / 6
reltebon do iv da się przerobić, jest to jednak mozolna robota, skutkująca również sporymi stratami materiału
gluta trzeba kilkukrotnie osuszyć, następnie roztwór lekko podgrzać
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.