Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 5 z 6
  • 489 / 5 / 0
Czy wciąż nikt nie puścił tego w obieg zamknięty? To chyba będę pierwszy, ale jeśli jednak komuś wstyd się przyznać, to niech się jednak podzieli wrażeniami.

Ok, spróbowałem. Nie wiem jak normalna alfa, bo nie pukałem, ale to dość nieprzyjemne, wokół wkłucia pojawia się żółty, dość bolesny siniak, a samą substancję czuć jak przepływa przez kilka centymetrów szczypiąc. Raczej nie będę już powtarzał tego manewru. Samo działanie - niespecjalnie przyjemne w porównaniu do innych stymulantów, których próbowałem iv, ale donosowo też nie daje rewelacji, więc to kwestia samej substancji. Wjazd o dziwo dość lekki, ale na serce siada szybko i mocno. Dawka na oko, jakieś 30mg. Sort sypki, suchy, beżowy.
dla oszczędności zagaście światło wiekuiste, gdyby miało mi kiedyś zaświecić.
  • 6 / / 0
Donosowo za dużo nie dało, ale za to zwała okropna następnego dnia.


nie polecam
  • 142 / 1 / 0
do a-pvp to daleko, ale jakiś substytut jest (vapo lepiej niż orginał=zapach, smak wciąż ten sam-wiadomo moc mniejsza). Ogólnie na + wśród legalnych alfopodobnych.
Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty.
Uwaga! Z decyzją poczekaj na radę bardziej doświadczonych.
  • 495 / 22 / 0
Zalezy ktory sort, ja sprawdzalem ostatnio od 2 sprzedawcow to u jednego bardzo dobrze sie to palilo w zarowce, a u 2 byly juz lipnie pod tym wzgledem, do tego smierdzial okrutnie. Podobno gdzies jeszcze lata sort w krysztale.
  • 448 / 14 / 0
@Czosnozord, udało Ci się wycisnąć coś euforycznego przy vapo? alfa przy tym, pod wzgledem smaku to cukierki, zgadzam się. Idzie wyciągnąć coś z tego? Jako pusty stim jest super, uboki niemal żadne, w porównaniu do Ali, ale brakuje tego eufo-jebnięcia...
  • 495 / 22 / 0
Raczej tylko pusta stymulacja, ale bez fizycznego wjazdu i roztrzesienia, jak po alfie. Tyle, ze ja mam generalnie wyjebana tolerke, dlatego dalem sobie spokoj , rozdalem wsio szczurom i przedluzylem przerwe od ketonow.
A same szczury przecpane pentedronem przy sniffie tez krecily nosem.
  • 448 / 14 / 0
Dokładnie jak wyżej. Niby wchodzi, ale szukając choć procenta oryginalnej ali, może minąć cały worek i dalej nic.
  • 1893 / 179 / 0
Mozna sie tym poryc jak a-pvp jeno trza pare razy wieksze dawki ujebac. Donosowo nie polecam, najlepiej vapo i pr. W krysztale tego nie widzialem ale sort w pudrze swietnie wapuje sie z folii, z bulby nie probowalem. Jak dla mnie jest to lepsze niz PV-8.
  • 448 / 14 / 0
Nie wiem jakie tolerki macie, ale mnie po 2 miesiącach klasyka, nawet duże ilości ledwo klepią. Zapewne kwestia sortu, niemniej na zagranicznych forach widziałem podobne komentarze.
  • 164 / 20 / 0
mam lekko żółtawy śmierdzący puder od b3, ktoś ma jakieś opinie na temat tego sortu?
Stay beautiful księżniczko!
dbamy o zęby!
makijaż na kaca/zjazd!
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 5 z 6
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.