Pst/makwiara wymiotowanie

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 452 / 1 / 0

hejka Wam ;)

ale co do tematu - rumianku nie masz czasami ? bardzo pomaga jak się ma uczucie takiego pełnego żołądka i mdłości.
polecam także spacer do apteki po aviomarin.
kupisz co potrzeba i trochę się dotlenisz ;)

a jak serio jesteś w takim złym stanie to poproś może kogoś, żeby Ci kupił...

ps. ja pierdole, ale Wam zazdroszczę tej tolerki %-D
ja wykupiłem dwa kartony tego bakallino i na 4 dni mi starczyło.

ps2. ale serio uważaj z tym avio, bo jak wspomniałem wcześniej - dodatkowo podbija działanie.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2013 przez ponololo, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1037 / 6 / 0

A tego Aviomarinu to jedna tabletka wystarczy? Bo znalazłem gdzieś w odmętach plecaka.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Cóż za próba przemytu! 333 kg kolumbijskiej kokainy w granitowych blokach

Próbę przemytu 333 kilogramów czystej kokainy o czarnorynkowej wartości 100 milionów euro wykryła w poniedziałek włoska Gwardia Finansowa w porcie La Spezia w Ligurii. Narkotyki znaleziono w kontenerze na statku, który przypłynął z Brazylii - podały media.
  • 144 / 2 / 0

Ponololo-to ile ty wydajesz na mak? przepłuczka z 16 paczek maku...
Ja ostatnio straciłem chęc na zupy makowe-to jest całkowita loteria. Wolę zainwestować w kodeinę, gdzie mam pewność ile mam morfiny za daną ceną, a tu mogę wydać pieniądze i wyrzucić je w błoto.

Najgorszy mak jaki piłem do Admat-czuć było, że jest z zakładu produkującego karmę dla ptaków; tak jabym obżarł się jedzenia dla papug.
Ale nigdy nie zdarzyło mi się rzygać po zupce.
Użytkownik nieaktywny
  • 694 / 5 / 0

Pandaeb pisze:
A tego aviomarinu to jedna tabletka wystarczy? Bo znalazłem gdzieś w odmętach plecaka.
tak
  • 579 / 6 / 0

kurwa ja przeplukałem 500 dwa razy raz w butelce raz w garnku i wyszło mi ponad litr więc stwierdziłem że sprobuje troche odparować, ale po pol godziny zrezygnowałem i skończyło się tak że wypiłem ponad litr gorącego PST prosto z kuchenki xD
i mimo to zero mdłości, może to dzięki avio
  • 2744 / 31 / 0

Jeżeli nawet herbatą rzygasz - ciepła woda, ew kromka suchego chleba, sucharek, coś w ten deseń.
  • 1037 / 6 / 0

Kupiłem sobie rumianek i jest już w miarę okej. Ale zjeść nadal nic nie mogę - sucharka też zwróciłem. Mam wrażenie, że się czymś strułem dodatkowo, bo dziwne mi się to wydaje, żeby aż tak rzygać po samej przepłuczce.
Użytkownik zbanowany
  • 733 / 1 / 0

A może to jakaś taka partia podrażniająca żołądek? Ja pamiętam, że jedno fresco było takie, że też żołądek się po tym buntował.
  • 2744 / 31 / 0

Lub za duzo kwasku/octu.
  • 1037 / 6 / 0

O to to! O tym, cholerka, nie pomyślałem, ale jesus trafił w samo sedno - bo dużo mi się sypnęło i strasznie kwaśne wyszło. Myślicie, że mi samo przejdzie, czy zharatałem sobie żołądek do cna? :(
Ostatnio zmieniony 16 marca 2013 przez Pandaeb, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata