Przycinanie

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 176 / / 0

WeedTime pisze :
btw, z tego czubka mozesz zrobic dobry klon - potem ladnnie rosnie jak sie ukorzeni.

nie polecam, szokuje rosline. Najlepiej dolne obciac dluzsze rozgalezienia. Co z tego ze klon, a matka/ojciec ? Jesli juz to fim z czubka.

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

pytanie:

Mógłby ktoś podać adresy zdjęć jak się to dokładnie robi. (bądź zamieścić rys. czy coś tędy) z góry dzięki.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Kandydat na wójta podrzucił narkotyki politycznemu rywalowi? Rozpoczął się proces apelacyjny

Zdaniem prokuratury ówczesny kandydat na wójta w gminie Damnica podrzucił amfetaminę i marihuanę do samochodu swojego politycznego przeciwnika.

• 135 / / 0

Zrobniłem tak jak mówił weedtime. Wszystko super, roślina nie tylko wypuściła z odciętego miejsca dwie nowe gałazki, ale też dolne partie rośliny zaczęły wypuszczać małe odrostki.
Jesli ktoś (tak jak ja) zastanawia się czy podciąć rośliny to niech się nie przejmuje, wszystko bedzie ok.

• 3534 / 13 / 0

Od siebie dodam,że warto przycinać jedynie główną łodygę.I z tego co ja zauważyłem to roślinka wcale nie wypuszcza nowych odgałęzień ,ale rolę głównodowodzącą przejmują pędy niższe od tego który przycięliśmy.A może przyciąłem za dużo :huh:
  • 8 / / 0

Ja chciałem się spytać, czy można rośliny przycinać, gdy są w stadium prefloweringu? Są na 24/0 fotoperiodzie i nie były ani na moment zaciemniane. Mają jakieś 5-7 pięter liści. Dzięki za pomoc.
  • 8 / / 0

Oczywiście chciałem nadmienić, że mam na myśli moje ulubione pomidorki :)

• 739 / / 0

Juzef Kowalski pisze :
Ja chciałem się spytać, czy można rośliny przycinać, gdy są w stadium prefloweringu? Są na 24/0 fotoperiodzie i nie były ani na moment zaciemniane. Mają jakieś 5-7 pięter liści. Dzięki za pomoc.

tak.
Pre to nie kwitnienie. Pre pojawiaja sie i na wegu.

Użytkownik nieaktywny
  • 188 / / 0

tak jak mowi fubar, dopuki nie sa na 12/12 to mozesz przycinac, pamietaj tylko ze potem roslina potrzebuje troche czasu zeby sie zregenerowac - jakies 10dni, nie mozesz przyciac i od razu przestawic na 12/12

pozdrowki

• 3534 / 13 / 0

Fubar pisze :
Juzef Kowalski pisze :

tak.
Pre to nie kwitnienie. Pre pojawiaja sie i na wegu.

Czyli pre to weg ?? To od kiedy rozumiesz flo ??

Użytkownik nieaktywny
  • 188 / / 0

jak przestawisz na 12/12............................?
Wróć do „Techniki uprawy, klonowanie”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata