Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 201 / 16 / 0

^up z mojego doświadczenia jak również z doświadczeń wszystkich mi znanych osób - nie ma takiej potrzeby - będą Cię pytać czy masz znajomych w kraju X (domyślam się ze NL) i/lub czy byłeś w kraju X. Nic Ci nie grozi, ale napisz po wszystkim w tym wątku jak to u Ciebie wyglądało i czy nic się nie zmieniło
  • 574 / 23 / 0

No dobra, a co w przypadku jeśli byłem dłuższy czas w kraju z którego wpadła paczka?

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Gubernator Kolorado podpisał ustawę legalizującą publiczne spożywanie marihuany

W środę Jared Polis, gubernator Kolorado, podpisał ustawę legalizującą oraz regulująca publiczne spożywanie marihuany. Zwolennicy konopi walczyli o nią od 2013 roku.
  • 471 / 253 / 2

I tak to zadaniem prokuratury będzie wykazać, że podjąłeś na terenie tego zagranicznego państwa zamiar to wwzieżć.

Choć znając stan polskiego sądownictwa w tym temacie, to lepiej ty wykazuj, że nie powziąłeś wtedy takiego zamiaru :zombie:
  • 2 / 1 / 0

05 maja 2019Nawiedzony Szaman pisze:
^up z mojego doświadczenia jak również z doświadczeń wszystkich mi znanych osób - nie ma takiej potrzeby - będą Cię pytać czy masz znajomych w kraju X (domyślam się ze NL) i/lub czy byłeś w kraju X. Nic Ci nie grozi, ale napisz po wszystkim w tym wątku jak to u Ciebie wyglądało i czy nic się nie zmieniło
Nic się nie zmieniło :) Na prawdę nie ma się czego bać.
  • 3 / / 0

Pytanko..Skoro 1p-LSD jest obecnie legalne w Polsce, to grozi mi coś za jej zakup z jakiś internetowych sklepów? Albo...skoro substancja jest legalna to mogą mi ją zatrzymać na granicy i zabrać bezpowrotnie?
  • 11 / / 0

Wieloscian pisze:
Pytanko..Skoro 1p-LSD jest obecnie legalne w Polsce, to grozi mi coś za jej zakup z jakiś internetowych sklepów? Albo...skoro substancja jest legalna to mogą mi ją zatrzymać na granicy i zabrać bezpowrotnie?
Jeśli mieszkasz w polsce,I zamawiasz z polskiego sklepu to nic ci nie mogą zrobić.Jak ściągasz zza zagranicy może być więcej zabawy wtedy.Musisz mieć pewność czy przesyłka będzie przechodzić przez kraje w których 1p-LSD nie jest wpisana na liście środków kontrolowanych przez ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii w danym kraju
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

Jak zatrzymają to raczej na pewno ci jej nie zwrócą, mimo, że jest jeszcze legalna. Grozić nic nie powinno, chyba że duża ilość, wtedy pewnie wyślą do analizy i będą kombinować jak ci dopiec.
  • 3 / / 0

Okej dzięki, 5 sztuk to tak dużo nie jest, więc myślę, że git ;D
  • 1 / / 0

Cześć, jak wygląda na ten moment opcja paczkomatów? Zastanawiam się nad kupnem z DM 50xXTC na własny użytek (polski Vendor). Generalnie można powiedzieć, że jestem paranoikiem jeżeli chodzi o tego typu sprawy i wszędzie węszę przypał. Będzie to mój pierwszy zakup dlatego mam też kilka pytań (mam nadzieję, że to odpowiedni temat). W skrócie - transakcja odbędzie się za pomocą BTC, używam VPN'a + oczywiście TOR. Wysyłka bez podawania adresu czy telefonu, tylko @ oraz nr paczkomatu. Czy istnieje szansa, że paczkomat będzie obserwowany przez niebieskich? W jaki sposób można jeszcze bardziej zabezpieczyć taki trade?
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

Wysłać owczarka niemieckiego aby odebrał pake, potem robicie wymianę za dobrą karme.

xD -bg
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata