Przepis na hardkorowego tripa po benzie

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


Ty masz dobrze z głową? Bez urazy, oczywiście to był taki żart, ale ziomek ta faza to by była kozacka w ch.... Tym bardziej, że grałem w SCP-087B i to 3 razy... Mistrzostwo Świata ziomek! Na pewno wypróbuję! <3
Rejestracja: 2016
  • 223 / 47 / 0


Byłem ostatnio w opuszczonym poniemieckim szpitalu w środku nocy. Teren ogromny i zarośnięty drzewami, a do tego ogrodzony betonowym płotem przez który łatwiej wejść do środka niż wyjść (drut kolczasty do wewnątrz). Obejrzeliśmy praktycznie tylko jeden budynek (kilku piętrowy z korytarzami identycznymi do siebie tak że można się zgubić, oraz tak długimi że oczojebną latarką nie dało się oświetlić ich na nawet 1/3 długości) do którego do tego dało się wejść tylko przez piwnicę. Jak już szliśmy na miejsce przez lasek to było ciekawie bo mam hppd więc już się nawet nie patrzyłem na nic poza ścieżką żeby sobie schiz nie nakręcać. Prawdę mówiąc to nie było bardzo strasznie, bo byliśmy w kilka osób i najgorsze co mogliśmy tam zastać to (o ironio) jakiś koczujący ćpun ze scyzorykiem.
Tak więc jak ktoś chce mieć naprawdę hardkorową jazdę to polecam się wybrać samemu w takie miejsce na benzie (wystarczy minimalna dawka i nie trzeba żadnej muzyki ani zaprawiania się wcześniej grami), bo takie miejsca nadają się żeby je żywcem przekopiować jako mapę do któregoś z tych horrorów. Zawał albo ptsd gwarantowane. Dorzucił bym zdjęcie z piwnicy ale coś edytor nie pozwala.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zatrzymano trzech Wietnamczyków (+video)

Produkcja narkotyków odbywała się w wilii w powiecie węgrowskim (woj. mazowieckie) - poinformowała Nadwiślańska Straż Graniczna.
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości