Przedawkowanie konopii i jego skutki.

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 87 / 1 / 0

Witam. Kilka dni temu urządziliśmy sobie zieloną nocką. Wszyscy ogólnie doświadczenie palacze, oprócz jednej koleżanki, która była względnie świeża (paliła z kilka razy). Palenie było na pewno bez żadnych dodatków chemicznych, palone z lolka wymieszanych kilka odmian przywiezonych z holandi: super lemon haze, bubble gum, szczypta haszu carmelo i jeszcze white dwarf już wyhodowany przeze mnie, czyli trochę mocno jak na nowicjusza. Po spaleniu lolka koleżanka zaczęła sygnalizować, że strasznie źle się czuje i że jej słabo. Zbagatelizowaliśmy sprawę, powiedzieliśmy że to tylko wkrętka i nic jej nie będzie. Po chwili zrobiła krok, kiedy nagle stracila równowage, jednak kumpel przy niej w porę ją złapał. Lekko zdziwieni, ale spokojni podnosimy ją i pytamy co sie stało. Postawiliśmy ją na nogi po czym ona znowu opadła na ziemię. W tym momencie już przestraszyliśmy się nie na żarty. Kojarząc coś jeszce przez spalony i wcięty alkoholem umysł, wyglądało to na niedotlenienie. Koleżanka na ziemię, nóżki i rączki do góry i po chwili wróciło wszystko do normy. Koleżanką zajął się kolega no i zdawało się, że wszystko ok. Swoją drogą, co to mogło być, gwałtowne obniżenie glukozy we krwi, czy może niedotlenienie (tylko jak spowodowane?). Minęły 3 dni od tego zdarzenia, a koleżanka miała nast. dnia cos w rodzaju flashbacka. Mówiła, że czuła się jakby złapała ją nagle faza i strasznie nie ogarniała, a w dodatku była wtedy w miejscu publicznym. Do tej pory skarży się na jakieś dziwne poczucie rzeczywistości.
Co takiego dokladnie sie wydarzyło? Nie sądziłem że ta lightowa trawka może na kogoś tak drastycznie na kogoś podziałać. Przypuszczam, że te efekty after powinny minąć niedługo chociaż 3 dniowa faza to trochę długo. Piszcie co o tym sądzicie i opiszcie jeśli znacie jakieś podobne przypadki
Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0

Zasłabła ponieważ THC obniżyło poziom cukrów. A co do 3 dniowej fazy? Autosugestia.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Poznań: 30 kilogramów narkotyków na terenie szpitala

Poznańscy policjanci przechwycili narkotyki warte blisko 1,5 miliona złotych. Podejrzani ukrywali je na terenie jednego z poznańskich szpitali. Dwóch zatrzymanych decyzją sądu trafiło do aresztu.

cesky_kozel

• / / 0

nie koniecznie autosugestia choć prawdopodobnie.
derealizacje się zdarzają... lub inne problemy też czasem
ale na to i tak jest jedna metoda olać i odpocząć
  • 451 / 1 / 0

Byłem świadkiem takiego wydarzenia dwukrotnie (w obu przypadkach były to kobiety). Widać niektórym cukier lub ciśnienie spada bardziej, niż innym, ot co. Nie wszystkim Maria służy :)
  • 87 / 1 / 0

Koleżanka do dzisiaj oprócz derealizacji np. zaczyna wykonywac jakiś ruch i zastanawia się po co, skarży się jeszcze na lekkie zawroty głowy. Ogólnie są jakieś udokumentowane przypadki, że komu ziółko coś poprzestawiało w głowie na stałe, czy to na pewno jest przejściowe?

cesky_kozel

• / / 0

poczekałbym miesiąc jak nie minie to poszedłbym do lekarza... oczywiście pod warunkiem że da się z tym żyć jak jest
w zdecydowanej większości jest to przejściowe

btw kobiety chyba tak z mojej obserwacji rzadziej palą
  • 451 / 1 / 0

cesky_kozel pisze:
btw kobiety chyba tak z mojej obserwacji rzadziej palą
Oj, wcale niekoniecznie ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 45 / / 0

Nie powinniście jej dawać całego bata spalać, w dodatku z mocnych odmian.
Dla w miarę świeżyć to polecam brać ze 2 buszki, spokojnie, i dopiero potem ocenienie czy musimy dalej palić.
A jeżeli chodzi o te flashbacki to jest to normalnie, po za tym warto tutaj dodać że im bardziej się ona na tym skupia tym staje się to bardziej dokuczliwe. Flashbacki mogą również występować podczas stresu, no i oczywiście jak będziemy o nich myśleć ;)
Do tych naszych rodzimych pseudo toksykologów, nie polecam wizyt wcale.
Ten stan powinien przejść po max 7 dniach, oczywiście niech koleżanka się stosuje do rad które wymieniłem powyżej.
Użytkownik nieaktywny
  • 126 / / 0

Niektórzy ludzie bardzo dziwnie reagują na marihuanę (mówię o efektach fizycznych, a nie jakiś dziwnych ''jazdach''). Mam kolegę, który wymiotuje po niewielkiej ilości palenia. Paliłem kiedyś z nim jednego blanta czyścioszka z jeszcze jedną koleżanką, skończyło się u niego kilkoma godzinami intensywnych wymiotów i przyznał, że zdarza mu się to już któryś raz z rzędu. mj była z własnej uprawy bez żadnej chemii.
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0

Koleżanka pewnie taka co to słodyczy nie je, ciągle się odchudza tak? Zgadłem? Na bank. Masz rozwiązanie
I fakt, Holenderskie zioło dla niedoświadczonego to ciut za mocny najazd na głowie.
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata