Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 27 / / 0

@rooney

chodzi o to by zabiec syndromowi odstawienia pregabliny i właśnie po to to dostałem w razie W czyli mówisz że powinno pomóc?
  • 477 / 33 / 0

Nie brałem nigdy pregaby, ale przypuszczam że pewnie również dano ci prometazyne na lepsze uśnięcie. Tak jak pisałem, jest to lek z grupy najsłabszych leków na recepte przepisywanych w celach nasennych. jest bezpieczny, nie uzależnia , ale nie na każdego działa. jednego zwali z nóg i położy do wyra a inny zje całą paczke i nic, wiesz o co chodzi.
loteria

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Policja na tropie nowego sposobu przemytu narkotyków do więzień

Dolnośląscy policjanci robili szajkę przemycającą narkotyki do więzień i aresztów nową, nieznaną dotąd metodą. Środkiem odurzającym nasączane były kartki papieru, które później - zupełnie oficjalnie - przekazywane więźniom.
  • 73 / 7 / 0

Już od dawna słyszałem, że prometazyna wzmacnia opio. Jak rozumiem diphergan 25mg należy zjeść jakiś kwadrans przed strzałem mai, czy należy obniżać jej dozę czy pozostawić bez zmian jak przy jednej tabl. Aviomarinu? Drugie pytanie do zaawansowanych Użytkowników o przerabianie drażetek dipherganu do pod. dożylnego i ewentualne proporcje mieszania w jednej pompie z M.
pozdr., Caput Mortuum
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata