Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1944 / 278 / 0

Pregaba+baklo+amfetamina= fajny mix
Pregaba+koda= też spoko
  • 1 / / 0

Miksował ktoś pregabalinę z DXM? Wystąpiły jakieś interakcje? Tramal z pregą jak wyczytałem nie powoduje interakcji a podobno DXM działa podobnie do Tramalu. Dla pewności pytam bo nie chcę zrobić sobie kuku. Pozdrawiam.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

700 kg kokainy ukrytej w bananach trafiło do złego portu

Agencja Kyodo informuje, że w Japonii udaremniono największy przemyt w historii. Narkotyki znajdowały się na statku, który od kilku tygodni nie wypływał z doków.
  • 4402 / 678 / 22

Pregabalina z kokainą dobrze czesze.
Można ją mieszać z koko i wciągać razem, ale tego nie robiłem.
  • 16 / 1 / 0

jaka faza po zmieszaniu kokainy z pregabalina? czego jest wiecej, co sie chce?
  • 190 / 21 / 2

alprazolam z pregabaliną fajnie się miksuje, osobiście walę 2mg alpry i ze 300-375mg pregabaliny.
Oczywiście dawki uzależnione od waszej tolerki, dodatkowo nie przeholować z dawką pregi bo po prostu prega przebije działanie alpry.

Pregabalina + amfetamina też fajny mix, czy to p.o/sniff ścierwa, a prega p.o.
Chociaż imo jedno z drugim w pompce powoduje dość przyjemny wjazd, dalej wiadomo, normalnie działanie.
amph w mixie działa jak powinien, a pregaba podbija eufo i zmienia fazę na bardziej spokojną, mix do klubu czy do posiedzenia z ziomkami moim zdaniem sprawdzi się lepiej jak same ścierwo.
Jedno i drugie rozpuszcza się we wodzie, jedynie można lekko podgrzać.
  • 1 / / 0

Polecam miks : pregabalina 300 mg, po 4 godzinach baclofen 100 mg + 1 piwo, całość równa się bardzo przyjemny relaks.
  • 117 / 29 / 2

@JoeJack - też tak uważam
+ Prega niweluje szczękościsk przy emce i ogólnie stany napięciowe różne które emce mogą towarzyszyć.
07 października 2019UczciwyInternauta pisze:
Miksował ktoś pregabalinę z DXM? Wystąpiły jakieś interakcje? Tramal z pregą jak wyczytałem nie powoduje interakcji a podobno DXM działa podobnie do Tramalu. Dla pewności pytam bo nie chcę zrobić sobie kuku. Pozdrawiam.
tak ja miksuję cały czas to - jak dla mnie świetnie się dopełniają te dwie substancje - ogólnie imprezuję z tym miksem
130-150mg DXM + 150 MG pregi (z tym że na prege mam tolerkę bo biorę ją leczniczo a nie rekreacyjnie)
:świnia:
z Trampkiem też miksuję i byłam mocno śćpana po prostu trochę za bardzo pobudzona.
  • 4 / 1 / 0

amph+pregabalina+wenlafaksyna? Jak to widzicie? Jest sens? Jeżeli tak, to w jakiej kolejności i w jakich dawkach?
  • 56 / 8 / 0

Wenle bym wyjebał z tego miksu bo nie ma sensu.
Na pewno nie przed fetą, bo zablokuje większość działania, a po – ryzyko zespołu serotoninowego.
Prega też nic ciekawego nie wprowadzi.

możliwe, że posłuży jako stabilizator nastroju:
"The therapeutic efficacy of Amphetamine can be increased when used in combination with Pregabalin."
  • 117 / 29 / 2

Info z przed 10 dni:

https://www.drugs.com/fda/fda-warns-ser ... 14336.html

o ile dobrze rozumiem jest tu napisane, żeby nie łączyć PEGABALINY z OPIO.. co prawda artykuł dotyczy pacjentów z problemami z oddychaniem.. lecz i tak uważam, że lepiej sobie odpuścić patrząc na niektórych NAUTÓW, którzy biorą dość wysokie dawki czegokolwiek!
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata