Powój Ipomoea Purpurea z Biedronki

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3090 / 1036 / 0

jesli chodzi o powoje to LSA wystepuje w kazdym w mniejszej lub wiekszej ilosci
orocz nasion ,kwiaty tez posiadaja wystarczajaca ilosc,zreszta dzis sprobowalam tego wilca o bilaych kwiatach odmianna pospolitego(tak on też posiada LSA to tak jak analogicznie meskalina jest w opuncji figowej w zależnosci od warunkow w jakich rosla i czy byla nawozona azotem(bedzie miala wiecej meskaliny jak i inne kaktusy tylko nieduzo po spalicie je) ma od 0.01% do 3% maks ,także nawet zwykly wilec ma zwlaszcza w kwiatach i nasionach oczywiscie spożyć trzeba duzo a mimo dostepnosci to grucholic bedzie w żołądku choć działa.
  • 44 / 7 / 0

Ostatnio mocno zastanawiałem się czy plotki o tym, że te rośliny są nieaktywne, jeśli są hodowane w Polsce, nie są czasem bujdą. Hmm... Ktoś tak kiedyś rzucił na forum, ale jakoś mam wątpliwości.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
  • 19 / 2 / 0

Niedawno próbowałem od grzybiarza - 220 nasion, wodny ekstrakt z dodatkiem czosnku i kropel miętowych, ale niewiele dało. Coś tam w nogach poczułem, zwymiotowałem i łot cała faza. Być może na etapie rozpuszczania w wodzie coś zepsułem.

cr

• 76 / / 0

06 sierpnia 2017AnnaS pisze:
jesli chodzi o powoje to LSA wystepuje w kazdym w mniejszej lub wiekszej ilosci
orocz nasion ,kwiaty tez posiadaja wystarczajaca ilosc,zreszta dzis sprobowalam tego wilca o bilaych kwiatach odmianna pospolitego(tak on też posiada LSA to tak jak analogicznie meskalina jest w opuncji figowej w zależnosci od warunkow w jakich rosla i czy byla nawozona azotem(bedzie miala wiecej meskaliny jak i inne kaktusy tylko nieduzo po spalicie je) ma od 0.01% do 3% maks ,także nawet zwykly wilec ma zwlaszcza w kwiatach i nasionach oczywiscie spożyć trzeba duzo a mimo dostepnosci to grucholic bedzie w żołądku choć działa.
Czyli nie jest tak, że musza być czarne nasiona? Ja wyhodowąłem z BLUE STAR i są białe, własne zbiory, jest sens jeść?

cr

• 76 / / 0

heh ok sam prawdziałem z 11- 12 gram, Nie działa
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata