Amfetamina - Psychoza amfetaminowa

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1238 Strona 1 z 124

 

Rejestracja: 2006
  • 91 / 6 / 0

Miałem kiedyś podobnie jak się nafukałem:

Szedłem ulicą i pojawił się u mnie syndrom zwany "każdy wie". Nie było to tak groźne jak u Ciebie, ale miałem kilka paranoi - np. w nocy byłem pewien że co chwilę ktoś stoi za drzwiami albo pod oknem i słucha co robię. Niemiłe doświadczenie, na szczęście jednorazowe.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 25 / 3 / 0

thc -> z uśmiechem na twarzy czytałem Twój post :)

Potwierdzam wszystko co napisał powyżej kolega :) Dodam, że podobne schizy miałem po 7 dniowym ciągu bez snu :) Inspiracją do tego wyczynu było Las Vegas Parano ;)
Nie wytestować tych wszystkich chemicznych dobrodziejstw to zbrodnia :) Wliczając w to "szatański eter" :)

Ale post dotyczy efektów wywołanych określonym środkiem chemicznym także dodam coś od siebie:
1) słyszysz jak ktoś otwiera drzwi i obserwujesz bacznie klamke :D
2) urojenia wzrokowe - cienie, złudzenia
3) jeden ze skrajnych efektów -> helikopter, który Cie śledzi :D
4) siedzisz na sali wykładowej i WIESZ, że WSZYSCY wiedzą i się na Ciebie patrzą :D

Mimo przykrych konsekwencji trwających potem koło dwóch tygodni bardzo miło wspominam ten eksperyment :) To było siedem najbardziej nieodpowiedzialnych dni w moim życiu :)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Illlinois: Alkohol dostarczą do domu, a marihuanę odbierzemy z ulicy

To reakcja stanowych władz na pandemię koronawirusa. Urzędnicy z jednej strony chcą pomóc przedsiębiorcom z branży gastronomicznej, z drugiej chodzi o ochronę obywateli – także tych chorych.

 

Rejestracja: 2006
  • 57 / 3 / 0

Ja miałem 2 najbardziej nieodpowiedzialne lata w moim życiu :-p .
U mnie schizy nie pojawiały się po kilku dniach. Dopiero po kilku miesiącach ostrego ćpania miałem to co wy opisywaliście.
Najgorsze rzeczy działy się jednak przez ostatnie 3 miesiące mojego maratonu:
- w nocy, jeżeli udawało mi się zasnąć, budziłem się i wydawało mi się, że dzieje się ze mną coś okropnego. Kiedyś np. wydawało mi się, że mam okropne skurcze w nogach i zwijałem się z bólu... okazało się, że to był taki schiz 8-( ,
- wtedy jeszcze mieszkałem z rodzicami. jak w nocy sobie rysowałem jakieś coś to cały czas wydawało mi się, że ten długopis ocierając o kartkę tak głośno hałasuje, że zaraz wszystkich pobudzi i dowiedzą się, że jestem ćpunem,
- idąc ulicą co 2-3m odwracałem się za siebie, bo wydawało mi się, że śledzą mnie ludzie, którym wisze kasę(nie wisiałem nikomu żadnej kasy!!!), albo policja,
- jak widziałem grupkę ludzi stojących na chodniku to przechodziłem na drugą stronę, bo to byli "CI", którym wisiałem kasę(nie potrafiłem sobie wytłumaczyć, że nikomu nie jestem winien żadnych pieniędzy :-/ ),
- jak byłem w domu i ktoś dzwonił do drzwi to chowałem się w różne dziwne miejsca, żeby "ONI" mnie nie znaleźli,
- jak szedłem przez jakąś długą ulicę i oglądając się cały czas widziałem jakąś przypadkową osobę, która szła akurat w tą samą stronę, bywało tak, że zaczynałem uciekać, oglądając się czy ta osoba mnie nie goni,
- nie odbierałem telefonów od nikogo oprócz mojej dziewczyny, bo myślałem, że jest na podsłuchu,
Było tego jeszcze dużo, dużo więcej, ale już nie pamiętam(na szczęście).

 

Rejestracja: 2005
  • 32 / / 0

Ja mam tak ze jak gadam z kims i przychodza mi jakies zle mysli to wydaje mi sie ze wszyscy wiedza o tym i wszyscy znaja moje slabosci to troche schizuje ale nie jest az tak zle lecze sie sam pierdole jakies tabsy. W sumie to jak radzicie lepiej z tym zyc czy isc po cos do przepisania?

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 17 / 0

Jeśli nie spidujesz od dłuższego czasu, a masz schizy to idź lepiej do lekarza.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 29 / 1 / 0

he he jak przeczytałem ten tekst, to przypomniały mi się stare czasy :). Nie będe tu opisywał swoich schiz, bo nie chce powtarzać tego co napisaliście ;). Najdłuższe moje ciągi, trwały nawet po miesiąc, a ostra ćpanie tego syfu ciągnąłem przez około rok. Dobrze, że to piszecie, może inni pomyślą zanim zdecydują się fuknąć. Kiedy odstawiłem, schizy, paranoje i lęki trwały dobry miesiąc, bez przerwy! Przez kolejny rok nie mogłem się do końca pozbierać, nie poszedłem do lekarza (błąd),jakoś sobie z tym poradziłem. Od tamtej pory minęło już kilka lat i jest zajebiście, zapomniałem, że miałem z tym problem, choć na pewno ten biały syf, pozostawia jakiś ślad na psysze :).
Posty: 1238 Strona 1 z 124
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 793 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antoszka, icykdwojeczka i 6 gości