Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Bądź co bądź powodzonka.
Kręgosłup to poważna sprawa więc lepiej zacząć to leczyć. Niestety moja znajoma w identyczny sposób wpakowała się w opiaty. Miała wypadek samochodowy i w szpitalu podawali jej morfine bodajże i coś tam jeszcze. Po szpitalu jak już przestała dostawać te leki to zaczęła na własną rękę poszukiwać i popłynęła z brownem. Mówi że brakowało jej tego. No i niestety płynie dalej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psiloshrooms25.jpg)
Psychodeliki mogą wspomagać onkologiczną psychoterapię i leczenie alkoholizmu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/depenalizacja-marihuany-w-polsce.jpg)
"Legalizacja posiadania 15 gram marihuany na własny użytek to zły pomysł. Lepiej ją opodatkować"
Podobno ważą się losy ewentualnej liberalizacji prawa antynarkotykowego. Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany przygotowuje projekt ustawy, który być może dopuszczałby legalizację posiadania 15 gram marihuany na własny użytek. Rzecz w tym, że zgodę na procedowanie takiej ustawy musiałby wydać premier Donald Tusk. Tylko o co tu kruszyć kopię? Lepszym rozwiązaniem byłaby całkowita legalizacja tej używki oraz jej opodatkowanie niczym papierosy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/bartoszyce.jpg)
Robił "przetwory" z marihuany. Zapach czuć było na klatce schodowej
42-latek z Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie) robił przetwory z marihuany. To nalewka i masło, które trzymał w piwnicy. Natknęli się na nie policjanci, którzy odwiedzili mężczyznę w mieszkaniu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/scientific-study-this-marijuana-flavor-might-fight-pancreatic-cancer.png)
Medyczna marihuana przynosi „znaczną poprawę” w objawach raka, wynika z nowego badania
Nowe badanie przeprowadzone w Minnesocie dostarcza mocnych dowodów na skuteczność medycznej marihuany w łagodzeniu objawów raka. Większość pacjentów stosujących konopie zgłasza poprawę w zakresie bólu, bezsenności, stresu i problemów trawiennych. Jednak badanie zwraca również uwagę na problem wysokich kosztów terapii, które mogą stanowić barierę dla mniej zamożnych pacjentów. Brak refundacji medycznej marihuany sprawia, że wielu chorych zmuszonych jest do ograniczania lub przerywania terapii, mimo jej skuteczności.