Gbl przy przedawkowaniu stymulantów

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 166 / / 0

Czy GBL może pomóc podczas przedawkowania stymulantów? [np beta-ketonów]
Użytkownik zbanowany
  • 845 / 6 / 0

Kilka razy polaczenie GBL z beta-ketonami u mnie bardzo zle sie skonczylo, wiec ja bym bardzo uwazal na takie eksperymenty.

Tak to na mnie czasem dzialalo, ale pewnie to nei jest zadna regula.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Uderzenie w handel dopalaczami - kolejna grupa rozbita przez CBŚP

CBŚP zatrzymało 7 osób podejrzanych o handel dopalaczami. Grupa mogła działać na terenie niemal całej Polski, rozprowadzając około 50 kg dopalaczy poprzez sklepy internetowe i przy wykorzystaniu firm kurierskich. Policjanci przejęli kilkadziesiąt paczek zawierających dopalacze, które są obecnie badane przez ekspertów.
  • 168 / 1 / 0

mi pomagał, uspokajał, obniżał ciśnienie i tętno
  • 124 / / 0

Teoretycznie działając na receptor GABA B powinien uspokajać i spowalniać przekaznictwo synaptyczne, jednak u mnie kiedyś wystąpiła reakcja paradoksalna po GBL. Serce zaczęło mocno i szybko walić. Zastanawiałem się nad tym i wpadłem na taki pomysł że GBL podobnie jak alkohol może zwiększać pobudliwość układu bodzco przewodzącego w sercu, ale toi tylko gdybanie. Ktoś miał podobnie ?
Użytkownik zbanowany
  • 845 / 6 / 0

kiedyś wystąpiła reakcja paradoksalna po GBL. Serce zaczęło mocno i szybko walić
Identycznie + plus inne jeszcze bardziej hardkorowe rzeczy. Ogolnie bylo bardzo niemilo, do utraty przytomnosci niewiele brakowalo ( tak mi sie wydaje).

Co ciekawe z teorii i opisow taki miks powinien raczej dobrze zadzialac.

Ale moje doswiadczenie jest inne.
  • 166 / / 0

Wypróbowałem po wkręceniu dziwnych mało przyjemnych faz po 4-MEC. Efektem było ich ograniczenie ale też naprawdę mocno dziwne zachowywanie się %-D Myślę, że dawka usypiająca 3-5ml by lepiej zdała test.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata